Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külföldön pl. (Ausztria,...

Külföldön pl. (Ausztria, Írország) érdemes betanított munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam a témában ezen az oldalon, és mindenhol a jó szakmát emlegetik. Nos, ez nekem nincs. Valamint hülye vagyok mindenhez, a továbbtanulás nem jöhet szóba. Autószerelő végzettségem van, meg gépész érettségim, de egyáltalán nem érdekel. Inkább vállalnék gyári munkát. Nincsenek nagy elvárásaim, nem szeretnék gazdag lenni, nem szeretnék kolbászból kerítést, csak egy normális életet anyagi problémák nélkül.

2023. aug. 31. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Sok gyári munkást ismerek Ausztriában és Németországban is. Magyarországhoz képest igenis kolbászból van a kerítés
2023. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Írországban éhen fogsz halni, itt kb. 800 eur-tól kezdődik csak a szoba bérlés
2023. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shaddark ***** válasza:

Ha van ismerős aki segít kijutni jó lehet anyagilag is.

Ha nincs, valószínűleg lehúz az állás közvetítő, nem lesz jobb mint itthon csak jobban elfogadod majd mert a környezet változás mindenkit szerényebbé, elfogadóbbá tesz.

Ha fiatal vagy, mindenképpen vágj bele, nyelvet tanulhatsz, tapasztalatot szerzel, világ-látott leszel. És hazajöhetsz bármikor ha nem tetszik.

2023. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Írországban komoly lakhatási krízis van. Szeretek itt élni, de amikor kijöttem 10+ éve, még fényévekkel könnyebb volt talra állni. Jelenleg nem tudom ajánlani a költözést, főleg nem betanított munka esetén.
2023. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy német nyelvtudással ez a helyzet. És hogy egyik sem közvetítőn keresztül ment ki és nem magyar, török, kínai meg ilyesmi vezetőség van, hanem nyugati.

2023. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedig azt mondják azon magyarok akik elhagyták az országot, hogy kolbászból van a kerítés külföldön és mindenki húzzon elfele. Aztán mindig kiderül, hogy csak azt tudd elmenni aki itthon is jól tudna élni.
2023. szept. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Shaddark ***** válasza:
100%

" Aztán mindig kiderül, hogy csak azt tudd elmenni aki itthon is jól tudna élni"

Helyesbítenék, Aztán mindig kiderül, hogy csak azt tudd elmenni aki Budapesten is jól tudna élni.

Vidéken nincs munka, ami van éhbérért a be nem jelentett, vagy 4 órára bejelentett de napi 10 órás melóhelyen ahol 6ot kifizetnek.

Nekem borsodból 100+ ismerősöm ment ki, és 10 alatt van azoknak a száma akik visszajöttek.

2023. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Max ha visszahozod a pénzt akkor igaz. Nulla nyelvtudással betanított munkával életvitelszerűen ott éléskor nem lesz kolbászból a kerítés külföldön. Főleg ha egyedülálló vagy.
2023. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!