Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is buta vagyok?

Szerintetek is buta vagyok?

Figyelt kérdés

Gyenge gimibe járok tanulás nem érdekel, nem olvasok tavaly átlagon kettes volt kb, az óra anyagát legtöbbször nem értem de nem is érdekel, viszont kickboxolok ami leköti az agyam gyakran edzek nagyon gyakran én vagyok a legnagyobb az osztályban,a sport nagyon érdekel, úgy is öltözködom melegítő szett Nike adidas

Hallottam már ahogy mondja valaki hogy sikbuta vagyok de szerinte attól még hogy a hagyomanyos okos dolgok nem érdekelnek meg nem vagyok buta



2023. szept. 1. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A melegítő nem iskolába való, akkor sem, ha Nike vagy Adidas.

Azt mondod, kettes átlagod van, akkor azért nem buktál meg?

2023. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Hát én utoljára nagycsoportban mentem oktatási intézménybe melegítőben, de te tudod.


A fogalmazásod alapján tényleg nem tűnsz pengének, de butának nem mondanálak.

2023. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát a beszűkült érdeklődés, meg macinaci suliba, az nem sok jót sejtet.
2023. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
igen
2023. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Láttam már itt olyanoknak a kérdéseit akik egyetemistáknak mondták magukat, miközben a helyesírásuk és az írásképük lényegesen rosszabb volt a tiednél.

Tehát nem vagy buta.

2023. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Első

Nem buktam meg de sokszor majdnem

Egyebkent szerimtem nincs gond azzal hogy sportosan öltözok csak azert írtam mert nagy hangsúlyt fordítok az edzesre

2023. szept. 1. 21:08
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne lehetne macinadrágba menni suliba? Magyarázza már el valaki.
2023. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Lehetsz úgy is a legnagyobb, hogy mellette okos vagy.


Nekem gimiben az egyik osztálytársam európai kajak bajnok volt és olimpiára készült. 185cm, 95kg tiszta izom volt, kb 12% testzsírral. Konkrétan profi testépítő lehetett volna, pedig nem is arra készült. Mellette mindenből 5ös volt.


Szóval azzal nem takaróznék, hogy téged a sport érdekel és azt köt le. Mást is, de attól még jól teljesít az iskolában.


Lehet buta vagy, alacsony IQ-val, de az nem jelenti azt, hogy nem tudsz jól teljesíteni az iskolában, csak hogy lehet neked picivel lassabban és nehezebben megy, mint az átlag embereknek ... de amúgy az is lehet, hogy teljesen értelmes vagy, csak soha sem próbáltál igazán tanul és megérteni dolgokat.


Pl.: Én BME Mérnökinfóra mentem gimi után 1 év kihagyással, úgy hogy gimiben 2-es voltam matekból, a fizikán meg csak senkit sem akart megbuktatni a tanár, mert tudta hogy a kéttannyelvű gimiben, senki sem akar fizikát tanulni.


Első héten volt 0. ZH. Nem értem, mért volt benne ekkora magabiztosság, de előtte 1 héttel elkezdtem 0-ról a Mozai tankönyveime olvasni és hajnali órákig mindennap matek feladatokat megoldani.


Analízis1 előadásokon az E épületben emlékszem, hogy kinevettek, hogy 9.es Mozai matek tankönyvet olvasgatok az előadáson, amiből abszolút semmit sem értettem.


Végül 0. ZHn átmentem 60%-al, úgy hogy azt hiszem 40% volt a kettes.


Sokszor az ember nem hülye, csak soha sem próbálta meg igazán.


Az meg nagyon fontos, hogy most aktivizáld magad, mert azért +40 évesen sokkal jobban lesz home officeból, napi 4-6 óra munkával keresni a milliókat, mint épitkezésen kemény fizikai munkát végezni, úgy hogy több krónikus testi problémád van a 20-30 év fizikai munkától.

2023. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

#7:

Azért, mert nem illik. Ennyi. Tudod, valami igényszintet azért illendő megtartani.

2023. szept. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Hetes!

Mert mindennek megvan a helye. Bikiniben sem megyünk templomba, menyasszonyi ruhában sem úszunk a Balatonban.


A melegítő sportra és pihenésre van.

2023. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!