Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a tervetek a mai szombati...

Mi a tervetek a mai szombati estére? És a holnapi napra van valami tervetek?

Figyelt kérdés

2023. szept. 2. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt és még pár órát itthon leszek kicsit pihenni és az itteni hobbijaimmal foglalkozni, majd délután találkozok egy barátnőmmel, akivel beülünk egy kávézóba. Kora este pedig átmegyek a páromhoz, akivel közös főzést és filmezést tervezünk. Nála fogok aludni, így még a vasárnapom nem biztos, de mondta, hogy van egy kiállítás, ami érdekli, szóval lehet elmegyünk megnézni azt.
2023. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mára semmi. Holnap majd valamikor elmegyek kondizni, de mást nem terveztem.
2023. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Itthon pihenek.
2023. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, - már megtervezte nekem a munkáltatóm szombat estére a programot! Holnap meg az a tervem, hogy hazatántorgok a "dogozóbó" és a sebeimet nyalogatom egész nap.
2023. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van tervem. Becsajozni és dugni egy nagyot éjjel.
2023. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemrég végeztem a melóban, így a hátramaradó estében sorozatot fogok nézni. Holnap viszont 14 órát fogok dolgozni.. sajnos abból áll majd a napom nagyja, pedig lenne ötlet programokra.
2023. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!