Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kell tenni, ha az embert...

Mit kell tenni, ha az embert lenézik a fizetése miatt?

Figyelt kérdés

Nettó 240 ezret kapok, anno egyetemre jártam megbuktam, egy volt szaktársammal összefutott, mérnöki terület vihogva mesélte ,hogy nettó 665 ezret kap, plusz cafateria. Amikor rákerdezett az én fizumra csak kirögött ,hogy majd ha lesz gyerekem éhen fog halni.


Szakmám van, keleti régió szegény részén élek, én örülök ennek a pénznek is. Igazából én elfogadtam szakmunkás lettem szegény lettem, nem is mondom a fizum mások előtt csak ,ha megkérdezik.


2023. szept. 3. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Vagy keress jobban fizető állást, vagy törődj bele a helyzetbe.
2023. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Leszarni.


Most képzeld el azt a lelki mélynyomort amibe ő élhet, hogy a 665 ezres fizetése mellett is csak annyi öröme van az életben, hogy beletörölheti valakibe a lábát, aki kevesebbet keres nála.

2023. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Tanulj valamit, keress jobban fizető állást, költözz olyan megyébe, ahol magasabb az átlagbérek.

A szakmunkás már rég nem a rosszul kereső szinonímája, rengeteg szakmunkás (ács, burkoló, villanyszerelő...) jobban él, mint sok diplomás.

2023. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem az eszéért szeretnék, tuti feketén kapja,vagy törvénytelen dolgot csinál.
2023. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek mondod el bárkinek is?

Rajtam is gúnyolódtak emiatt, meg a mai napig gúnyolódik keresztanyám, hogy a fizetésemből éhen lehet halni. (Nettó 280). Ő Pesten él, mi is keleten ahogy te kérdező. Nekem tervben van a költözés innen a párommal, de amíg itt élek ez is jobb a munkanélküliségnél.

Főnököm is rengetegszer megkérdezte a nyáron, hogy miért nem megyek nyaralni. Basszus mert másra kell a pénz. Ő adja a fizetésem. Szerinte ebből világkörüli útra megyek?


Tőlem ismerőseim is többször kérdezték mennyit keresek. Nem mondok jó ideje senkinek semmit. Érdekes ezek a kérdezősködő emberek meg hallgatnak a saját bérükről.

A páromon és a szüleimen kívül nem mondok el senkinek semmi ilyen személyes dolgot. Tanácsolom neked is...

N

2023. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Budapesten akkor mennyit keresnek az emberek, ha 280 ott sok?
2023. szept. 3. 21:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Mármint hol sok a 280? Itt keleten nem mondanám soknak. Mire elég?
2023. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem szabad elmondani másnak. Ennyi. A többség amúgy is hazudik róla. illetve van olyan is hogy tényleg sokat keres viszont azért a pénzért mást sem csinál csak dolgozik mint egy gép


Nagyon sokan vannak akik ezzel akarnak felvágni hogy x-y a fizetésük viszont nagyon kevés ember az akin látni is hogy olyan a fizetése.

2023. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem most a helyzetet.


Először, miért is kéne bármit tenni? 🤨


Lényegében téged most egy olyan embernek a véleménye érdekel, akinek a gondolkodása addig jut el, hogy pénz meg a lenézés? Felszínesség, stb.?


Ezek a fajta emberek belül tök értéktelen nulla emberek, csak jelzem neked. Ezek azok a bizonyos klónok, a betanított droidok, akiket a pénz irányít, mert nem ők rendelkeznek a pénz felett, hanem a pénz felettük. Lényeges a különbség, és te ezek szavára adsz? Akkor elvesztél.

2023. szept. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Ki nem szarja le? A sokszorosát kereshetném annak amennyit kapok. Hányingerem van a fogyasztói társadalomtól benne magamtól is.
2023. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!