Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyerekeket többször vittem...

A gyerekeket többször vittem mostanában orvoshoz, de én sem voltam túl jól, ezt látta az orvosuk is, de minden alkalommal megkérdezett, hogy hogy vagyok, mik a tüneteim stb Ez a kedvesség belefér még, vagy esetleg mint nő, tetszem neki?

Figyelt kérdés

2023. szept. 6. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán orvos, és mivel látta, hogy nem vagy jól megkérdezte hogy vagy
2023. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A hivatása része. Foglalkozol a gyerekeddel, ez megterhelő is tud lenni, mert hisz aggódsz érte, ami látszódhat rajtad, így a doki, csak emiatt foglalkozik veled is, hogy ne terheld túl magad, stb.

Nincs benne több...

2023. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom!

Ebbe férfi-nő közti közeledést belelátni!

Kérdező, te nagyon ki lehetsz éhezve, ha már ebből is ez jut eszedbe! :-)

2023. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán orvos. Az ikreimnek idős orvosnő a gyerekorvosuk, és simán megkérdez, ha látja, hogy rosszul nézek ki, hogy hogy vagyok.
2023. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Tapasztalt orvos automatikusan észrevesz még kisebb rendellenességet is, nem hogy akár bárki által láthatót („én sem voltam túl jól”). Ösztönösen is rákérdez. Ez „foglalkozási ártalom.”

Nem tudhatom, tetszel-e neki, de amit írtál, azzal semmi jelét nem adta. Ha kedvedre lenne, hogy tetszel neki, akkor az általad írtak alapján, ki kell ábrándítsalak; ha megrémített, hogy teszel neki, akkor megnyugodhatsz.

Más lett volna, ha olyasmit kérdezett volna, hogy rossz egy ilyen szép anyukát ilyen állapotban látni, vagy azt mondta volna, hogy szívesen gyógyítana egy ilyen csinos anyukát. Persze, ez jelenthet pusztán udvarias bókot, de nem annyira semmi, mint amit írtál.

2023. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Én vitatkozom az előzőekkel.

Ő orvos, ez igaz, de nem tartom kizártnak, hogy mint nő is tetszel neki.

Elvileg nem kötelessége, hogy érdeklődjön az állapotod felől.

Ez egy kedvesség. Álltalában az emberek azzal kedvesek akik szimpatikusak.

Mindegy, hogy orvos, bolti eladó, autószetelő, mindegy.

A többit rád bízom drága.

2023. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Lehet szimplán csak szimpatikus vagyok. Szokott viccelődni is, de a múltkor pl. Megsimogatta a felkaromat.

Feltűntek ezek. Ennyi. Inkább nem gondolom bele semmit.

2023. szept. 7. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Bővül a kör…

- „minden alkalommal 𝗺𝗲𝗴𝗸é𝗿𝗱𝗲𝘇𝗲𝘁𝘁, hogy hogy vagyok, mik a tüneteim stb 𝗘𝘇 𝗮 𝗸𝗲𝗱𝘃𝗲𝘀𝘀é𝗴 belefér még, vagy esetleg mint nő, tetszem neki?”

- 16 óra múlva: „𝗦𝘇𝗼𝗸𝗼𝘁𝘁 𝘃𝗶𝗰𝗰𝗲𝗹ő𝗱𝗻𝗶 𝗶𝘀, de a múltkor pl. 𝗠𝗲𝗴𝘀𝗶𝗺𝗼𝗴𝗮𝘁𝘁𝗮 𝗮 𝗳𝗲𝗹𝗸𝗮𝗿𝗼𝗺𝗮𝘁.”

- Újabb 16 óra múlva? (Ráérsz gondolkodni, csak holnap 6:04-kor lesz.)

2023. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
Mert a fidesz arra tanítja őket, hogy legyenek szigorúak. Ne engedjenek meg semmit, felejtsék el a szórakozást.
2023. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!