Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a világban vállalnátok...

Ebben a világban vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?

Ha nem mért nem?


2023. szept. 7. 21:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
nem. mert utálom a gyerekeket
2023. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
60%
Van gyerekem. Már kamasz. Nem mindig könnyű. De vállalnám újra. Miért? Mert szeretem őt, és szeretem az érzést, hogy van egy lányom, akire büszke vagyok. (jól nevelt, jó ember lett belőle).
2023. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
71%
Ebben az országban nem, kizárt dolog!
2023. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen kizárt!
2023. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%
sem a maiba, sem a holnapiba
2023. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%

Annyira gyorsan változik a világ körölötünk hogy alig lehet követni, vannak ennek pozitív és negatív hatásai is az életünkre.

Igen vagy nem? Nem tudok rá válaszolni. Mindegyikre legalább egy tucatnyit fellehetne sorolni.

A jelenlegi helyzetben vagy időben, én nem mernék gyereket vállalni, és itt már nem csak anyagikaról van szó, de lehet hogy 2 év múlva más lesz a véleményem. Nem tudom!

2023. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
40%

Mindig ebben a világban vállaltak gyereket és ez a világ sose volt jó.

Nem értem, minek a közönségszavazás. Ha akarsz, legyen. Ha nem akarsz, ne legyen. Magánügy.

2023. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
58%

Épp úton van, szóval igen.

HOgy miért?


persze, felmerül a dolog, hogy milyen ország ez.

Felmerül a dolog, hogy milyen gazdasági, környezeti, éghajlati meg társadlmi problémák várnak rá, amit részben mi, a nagyszülei és a dészülei okoztak neki a nemtörődömségükkel.

ugyanakkor.... mondj már egy nemzedéket aki jó világba süzletett. Mármint... rajtunk, 90es évek gyermekein kívül. Vagyhát valójában kétlem, hogy a rendszerváltás káoszában az emberek azt gondolták volna, hogy milyen biztonságos most gyereket vállalni:D


Szóval igen, a leendő gyermekemnek meg kell küzdenie majd néhány súlyos problémával. Némelyik probléma olyan lesz, amire még az Emberiség történelmében nem volt példa ezért teljesen képlékeny mi vár rá.

De minden generációra képlékeny jövő várt. Azt, hogy melyik generációnak lett könnyű élete, azt csak utólag lehet megmondani, előre sosem, ráadásul szerintem pont egy aranykor végefelé vagyunk, de ez a kor sem tartott tovább 3040 évnél, azaz még egy emberöltő sem.

2023. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
72%
3040 év az még egy emberöltő sem? miből vagy te?? én örülök ha a 70-et meg fogom élni
2023. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
73%

Ebben a világban? Igen.

Ebben az országban? Nem.

Azért ennél a gazdasági helyzetnél, jogrendnél, közbiztonságnál és oktatásnál van jobb is - jó sok helyen. És én nyitott vagyok rá.

2023. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!