Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olcsó melós telefont tudtok...

Olcsó melós telefont tudtok ajánlani? ami nektek vagy ismerősötöknek bevált.

Figyelt kérdés

2023. szept. 7. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Xiomi redmi 9 széria ha érintős kell, egy jó tok kell hozzá.
2023. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha nagyon olcsó kell akkor ne érintőset vegyél. 30k alatt nagyon megbízható nyomogombos telefonokat találsz, telefonálásra esetleg smsre tökéletes és egy feltöltéssel bírja egy hétig is.
2023. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Biztos, hogy nem vennék a büdös életben többet nyomógombosat. Oké, hogy bírja egy hétig, de átlag embernek pont elég, ha kibírja a napot, este meg feltölti.


Cserébe nyomógombosnál agyvérzést kapsz mire beírod valakinek a telefonszámát, vagy megírsz egy SMS-t.

2023. szept. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy nagyjából minden telefonból lehet melós telefon, kell rá venni egy megfelelő vastag tokot, lehetőleg szilikon, vagy gumit ami elnyeli az ütéseket. Ismerősömnek olyan szilikon tok volt, ami tulajdonképpen két tok összeforgatva, elől is védi a telefont. Ütötte, vágta semmi baja nem volt.
2023. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi Redmi 9-em van.

35 ezer volt a Mediamarktban.

Amikor megvettem, pöpec volt, 1 év után elégg elkezdett döcögni. 2 év után alig tudom használni. Egyszerűen lefagy, SMS írás közben crashel és elveszik amit írtam, nem érzékeli az érintést, így gépelni elég nehézkes rajta néha (értsd, akár 2-3 percig is nem veszi be a képernyő egyik részén nyomott gombokat).


Most fogok venni valami értelmezhető készüléket.


Olcsó a Xiaomi Redmi 9?

Hát ha az tnézed, hogy kb másfél évente újat kell venni, akkor baromira nem.

Olcsóbb, ha veszel egy jobb szériát (akár maradva a Xiaominál) 80-90ért, és azt hasnzálod 5-7 évig. Feleségemnek ilyen van, anno 60ért vette és még mindig teljesen jó, egyszer kellett szervizelni csak a csatlakozója miatt. Ha én ugyanennyi idő alatt elfogyasztok 3 Redmi 9-et, akkor árban nem vagyunk egyáltalán lejjebb.


Azaz: minőséget venni olcsóbb, mint egy monetárisan olcsó készülék.


De amúgy én is a nyomógombosat ajánlom. Nem nyújt sokat, de célra megfelel.


Illetve nem tudom mit értesz melós telefon alatt, de a CATnak vannak tényleg melós telefonjai. AMi vízálló, áthajthatsz rajta kocsival stb.. az is 80 körül volt mikor legutóbb néztem és azzal aztán nem lesz gond, hogy elejted és eltörik, vagy rápattan a szikra és kiég.

2023. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

#5 Nekem a CAT telefonokkal az a baj, hogy hiába kerül annyiba mint egy már normális telefon, tudását tekintve a 30 ezres szintet fogja hozni. És amikor már agyvérzést kapsz tőle, még csak földhöz sem tudod b_szni :D


A nyomógombos abban az esetben tényleg jó lehet, ha csak arra kell, hogy felhívd a főnököt meg az asszonyt és ott legyen valami ha baj van. De ha mondjuk rendszeresen kell telefonálni, e-mailben kapsz anyagokat, sms-eket kell írogatni, fotó dokumentálni kell akkor mindjárt nem lesz olyan jó.

2023. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, ha neked fotókkal kell dokumentálni, akkor neked nem melós telefon kell.

Vegyél egy minőségi telefont és az jópár évig jól fogja bírni, nem fog felidegesíteni.

2023. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Redmi 8 prom van 3+ éve, és pont ugyanolyan gyors, mint újkorában. Nem kifejezetten melós telefon, de strapabíró
2023. szept. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Még egy a xiaomi9 re. Több mint 2.5 éve nyúzom, és szinte karcmantes, pedig nincs vigyázva rá
2023. szept. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél minőségi, vastag tokot, azzal bírni fog.

Lehetőleg olyat, aminek van "ajtaja", és védi a kijelzőt is.

2023. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!