Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 90-es évek végén és a...

A 90-es évek végén és a 2000-es évek elején hogyan képzeltétek el a mostani világot?

Figyelt kérdés

Akár ami az emberek mentalitását vagy ami még a technológiát illeti.

De jöhet bármi.


2023. szept. 9. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem diktatúrát, hanem demokráciát képzeltem. Annak összes hatásával.
2023. szept. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Azt pont nem képzeltem el, hogy az oroszok kirobbantanak egy totál értelmetlen háborút.
2023. szept. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Amikor kicsik voltunk alsó tagozatosak akkor egyszer beszélgettünk arrol mi lesz a jövőben es olyanok jöttek fel főleg tecjnológiailag, hogy az pl az ágy gombnyomással felhajtható lesz falra.

És valoban felnőve vannak ilyen ágyak de még csak neten láttam most is

(Szekrényágy a neve es nagyon sok nem is gombnyomásos)

[link]

2023. szept. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

*Meg az önrendelő hűtő is.


Minden háztartási gép vagy pl masszázsfotelek is létezik csúcstechnológiai is de egy háztartásba se veszi senki

2023. szept. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Repülő autók, teleportálás, dolgozni csak gépek, beszélő robotok, jólét mindenkinek munka nélkül, időutazás lehetősége
2023. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a tükör amin 3 D ben alkalmazások jelennek meg és szabályozhatod pl a hangerőz zenét is stb.

Az sincs sehol.

Egy kulfoldi diszkoban láttam csak olyat hogy pl a wc ben a hatalmas tükrön mennek 3 D reklámok

2023. szept. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Feltalálják a halhatatlanságot.
2023. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Légkondis ruha :D
2023. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Repülő autó, robotizáció, űrlényekkel való kapcsolatfelvétel, hipermodern környezet-élet. Ahhoz képest szinte minden ugyanolyan, mint régen.
2023. szept. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Egy unalmas, nyugis jólétben létezést képzeltem, nem azt, hogy azon kell gondolkodjam, hogy miért vannak az országban elképesztően gazdag senkik miközben én a boltban épp hogy meg tudom venni a kajámat.
2023. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!