Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Papok, szerzetesek és apácák...

Papok, szerzetesek és apácák a mai világban is verik magukat ostorral, botozzák magukat és viselnek fémtüskés öveket?

Figyelt kérdés
Hallottam, a hetvenes, nyolcvanas években ez még teljesen átlagos volt köztük
2023. szept. 14. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Hol hallottad ezt?

Örültek, ha nem vitték őket munkatáborba, nemhogy bántalmazzák saját magukat:D


Szélsőséges keresztény szektákban valószínűleg a mai napig előfordul, de Európában ez abszolút nem jellemző. Afrikában inkább el tudom képzelni, de ott is elsősorban a szélsőségességhez jobb környezet és pusztán a nagy számok törvénye miatt.

2023. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Meg fenyítik a saját testüket.
2023. szept. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy is... manapság gyerekeket molesztálnak.
2023. szept. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Meg benyalnak az aktuális politikának egy kis alamizsnáért, magyarán eladták a lelküket az ördögnek... mind, akik ebben részt vesznek, nem szólalnak fel ellene, azok már nem isten szolgái, hanem aljas hazug árulók
2023. szept. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez régen sem volt szokás, ordas nagy hülyeség. Túlzásba vitted a Da Vinci kódot.


Önsanyargató szektából a legismertebbek a flagellánsok voltak, de ők is a középkorban tevékenykedtek a pestisjárvány idején. Nem is volt egy hosszúéletű csoport.

2023. szept. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pl. Teréz Anya missziójánál olvastam egy volt apáca könyvében ezt
2023. szept. 14. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Baromság. Nincs ilyen.
2023. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!