Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bunkók az emberek...

Miért bunkók az emberek mostanába? Régebben nem tapasztaltam ennyire

Figyelt kérdés

2023. szept. 15. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Régebben sem volt túl fényes, de a Covid óta tényleg dúrvult. Szerintem azért is, mert mindenhol nyomják a fejünkben a "tudást", meg hergelnek egymás ellen.
2023. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Magyarok, kipcsakok: bátor-harcos nép vagyunk.
2023. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Mert mindenki marhára egoista lett. Szerintem a közösségi oldalak miatt van. Régebben volt egy hobbim,vagy olvastam valami jót, érdeklődtek,dumáltunk stb. Manapság azt mondod h van egy érdekesebb hobbid, rögtön rádlicitál a másik,hogy Ő miben jó és Ő miben tud lenyomni téged.

Valamint az internetes kornak köszönhetően szerintem sokkal több a túlsúlyos ember és ezért is frusztráltabbak. Én életvidám,vékony nő vagyok, érdekes hobbikkal. Utál a többi nő, egyfolytában kiközösít a többség. Persze aki hasonló,azokkal jobban megértjük egymást,de extra irigyek ők is.

2023. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

#3


Szerintem nem utálnak, meg nem közösítenek ki, csak nem vesznek észre. Meg attól, hogy te szerelmes vagy magadba, még mások nem lesznek irigyek rád.

2023. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos amint észreveszik,hogy van életem, két dolog történik: vagy rámlicitálnak,vagy elkezdenek kerülni. És ez fixen az elmúlt 10 évben lett így. Régebben nem ez volt. Régebben az volt,hogy pl meséltem vmiről (vagy mesélt nekem más az ő dolgairól) és a végső következtetés az volt,hogy tök jó! Csináljuk együtt! Adjuk kölcsön egymásnak! (Pl a könyvet).Menjünk együtt! Manapság mi van? Nem ér rá senki,senkit semmi nem érdekel, nincs idő semmire. És mikor látják,hogy neked amúgy van időd, család,munka és hobbi mellett is, na akkor elkezdenek utálni és irigykedni.
2023. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
A közösségi háló miatt. Social Media. Nem kell túl gondolni.
2023. szept. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem csak a közösségi oldalak miatt van.


A kormányközeli csatornák miatt, a TV2 is a legtöbb valóságshow-ban csak összeuszítja az embeeket, igazából ebből csinálnak műsort.


Az RTL csak gátlástalan volt, de a TV2, meg a kormánymédia konkrétan uszít.


Akármit csinálnak, az a műsor, hogy vesznek össze benne.

És fél óráig magyarázzák benne a szereplők, hogy szerintük mért igazságtalan, hogy pl. kék színű az asztal.

Miközben sírnak, és kirugatják, meg kiejtik a másikat. Aztán kiderül, hogy nem is baj, és akkor mért is lett kib@szva a másik? Mondjuk ha szociopata hisztis ezófüggő macskáknak adják az irányítást, akkor nem csoda, hogy ez lesz.


Győzike legalább jól csinálta a műbalhékat. De ezek tényleg összevesznek, ráadásul rohadt károsan.

2023. szept. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

6-os vagyok,


Mondjuk számomra az is az de igen egyetértek amit leírtál.

2023. szept. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!