Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nyarat vagy a telet szeretit...

A nyarat vagy a telet szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2023. szept. 17. 16:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
Persze hogy a nyarat, ez nem is kérdés!
2023. szept. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Telet.
2023. szept. 18. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Tel

A nyár számomra nagyon depresszív

2023. szept. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
65%

Inkább nyár, szeretem, hogy sokáig van világos, sokat lehet a szabadban lenni, sőt, lehet természetes vizekben úszni.

A telet is elviselem valahogy (úgy nagyjából kabáttal együtt öt réteg ruhát magamon cipelve), de nem tetszik, nem kényelmes, legalább lenne hó, mint gyerekkoromban, akkor megérné a szenvedést, de nincs.

Akik nem fázósak, tényleg nem tudják megérteni, hogy nem abból áll a dolog, hogy csak felveszel egy pulcsit, hanem beöltözöl úgy, mint a Mischelin-figura, és még így is fázol. És nem ez a 'jaj, libabőrös vagyok' fázás, hanem amit érzel a csontjaidban, és fizikailag fájdalmas mondjuk 30 percet várni a vonatra hidegben. Én értem, hogy ti meg nem tudtok jobban levetkőzni nyáron, én csak a hasonló empátiát várnám el azok felé, akik meg fizikai rosszulléttel, reszketéssel, fájdalommal töltünk el a buszra/vonatra várva hosszú perceket télen.

Plusz folyik az orrom a hidegtől, folyamatosan, pedig sosem vagyok beteg (ha mégis, akkor az valami gyomorprobléma általában, én influenzát szerintem még sosem kaptam el, megfázásra sem emlékszem). Novembertől márciusig folyik az orrom, mert a hidegtől könnyezik a szemem, jobb esetben csak annyira, hogy aztán az orromon távozzon, rosszabb esetben tényleg végigfolyik az arcomon is.

2023. szept. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!