Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mitől van hogy egy ember...

Az mitől van hogy egy ember még harminc éves kora után jóval sem tudja, hogy mit kezdjen magával!?

Figyelt kérdés
Még most sem tudom, hogy mit akarok magammal csinálni van élet untságom a halálba kívánom magamat már nagyon régen régóta de igazából igazándiból valójában nem érdekel semmi semmit sem akarnék csinálni.

2023. szept. 21. 23:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
94%
Lehetséges hogy csak egyszerűen nem passzolunk bele ebbe a társadalmi rendszerbe.
2023. szept. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

1-esnél van a válasz.

Derítsd ki hogy ki vagy, mi vagy, honnan jöttél, mi motivál, mire érzel (pozitív értelemben) késztetést.

2023. szept. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Semmire sem.
2023. szept. 22. 00:07
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Ássál mélyre. Ott olyan dolgokat találhatsz, amire álmodban nem gondoltál magaddal kapcsolatban.
2023. szept. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

3. Lehet hogy az időnek kell megadnia a választ az életed értelmére.

Keress, kutass és légy türelmes.

2023. szept. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, mondhatnám, hogy ezzel én is így vagyok. Tudod...nem mindenkinek jut álom. Én azt a célt tűztem ki, hogy bele tudjak símulni a jelen pillanatba, hogy átérezzem a rezgéseket. Nézd meg Gótamát (a buddha), csak ült és létezett, miközben egy magasabb tudatszinten létezett, és nem volt vágya a földi javakra. Na már most, ez nem elérhető mindenkinek, de messzire lehet jutni. :)
2023. szept. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Elnézést a szóismétlésért, későre jár. :)
2023. szept. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem te vagy az egyetlen.
2023. szept. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem jó a szóismétlés, mert ha sok a szóismétlés, az szóismétlés!

Elnézést ha szóismétlés!

2023. szept. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Az attól van hogy egy ember elhiszi, hogy nem tudja mit kezdjen magával. Amint eldöntöd hogy valamit csinálni szeretnél és el is kezded konzisztensen gyakorolni ez válik a céloddá. Ha meg nagyon semmi motivációd nincs tedd magadévá a társadalomban elvárt célokat.
2023. szept. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!