Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Na itt a feladvány! Hogy...

Na itt a feladvány! Hogy jellemzitek az ilyen embert? Hosszú!

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

A kérdezőről van szó. Végig tessék elolvasni, majd TrágárMENTES válaszok jöjjenek!



2023. szept. 23. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Most ezen mért húztad föl magad? Kért segitséget,kapott tanácsot,nem fogadta meg,rengeteg ilyen ember van,sajnos.
2023. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez teljesen átlagos, hol itt a gond?
2023. szept. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Ez teljesen átlagos, hol itt a gond?" Xdddd


Bocsánat, csak én szoktam olyan kategóriákat látogatni, ahol nem ez a tendencia?

Én nem ehhez vagyok szokva. Leginkább a Tudományok kategóriát látogatom. Ott túlnyomó részt értelmesek a válaszolók, valamint a kérdést is tudatosan teszik fel, mert akarják tudni a választ.

Én szeparálódtam el a valóságtól? Lehet, hogy jól is tettem, ha - ahogy 1-es is írja - "rengeteg ilyen ember van"

2023. szept. 23. 01:35
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem volt hosszú.

De most te komolyan ezen annyira felhúztad magad, hogy kiírtál róla egy kérdést? Már megbocsáss, de akkor nagyon alacsonyan van az ingerküszöböd.

2023. szept. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jó, kinek mi számít hosszúnak. Én sem nevezném hosszúnak, de sokan nem szeretnek sok mondatot tartalmazó kérdéseket olvasni, ezért írtam oda, hogy hosszú.


Ez nem ingerküszöb kérdése. Mint 3-as hozzászólásomban írtam, nem szoktam ezzel a jelenséggel találkozni, ezért lepődtem meg rajta. Nehezen felfogható a számomra, hogy létező jelenség ez - holott nyilvánvalóan létezik, csak az ok hiányzik. Az ok hiánya okoz komoly fejtörést nekem. De mégis kell, hogy legyen valami oka...

Ezzel együtt három megfejtetlen eset van előttem (az egyik nem erről az oldalról).

2023. szept. 23. 02:29
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként szabályellenes más felhasználókkal kapcsolatos kérdést kiírni. Nekem törölték nemrég egy kérdésemet, amiben megkérdeztem, hogy miért írják egyesek egy csomó kérdés alá, hogy ez megint az alapítványi iskolás csávó, mit jelent ez?
2023. szept. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a feladvány? Bárcsak tudnám...
2023. szept. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Téged jobban lehetne jellemezni, hogy ezt a kérdést kiírtad ide és olyan dolgokkal foglalkozol, ami az égadta világon semmilyen hatással nincs az életedre. Unatkozol. Keress valami elfoglaltságot, ami hasznos is.
2023. szept. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
És igen. Láthatod a válaszokat, a valóságot valóban te nem látod.
2023. szept. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem mindketten jó nagy gyökerek vagytok, veszekedés helyett barátkoznotok kéne.
2023. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!