Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy színészt vagy egy sportoló...

Egy színészt vagy egy sportolót ismersz el jobban?

Figyelt kérdés
Igen a kettőt nem lehet egy napon említeni, de ha mégis lehetne választani, akkor melyiküket ismernéd el jobban?
2023. szept. 23. 14:31
A kérdező szavazást indított:
sportoló
színész
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Sportolót jobban elismerek, de a filmek viszont még jobban lekötnek.
2023. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Sportolót, de ott sem mindegyiket. Egy focista pl. senki a szememben, de egy küzdősport bajnok tiszteletet érdemel.


Persze vannak színészekből is kivételek, pl. Keanu R. a JW filmekkel odatette magát, ez nem a Barbie szint.

2023. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Én inkább egy filmszínészt, mert ott maradandót lehet alkotni, mély hatást lehet gyakorolni a nézőre. A sportolás szerintem magányos teljesítmény, a nézőnek nem lesz attól jobb, hogy 7 m volt a magasugrás rekordja a 6,7 m helyett, maradandó meg pláne nem, hiszen úgy is jön valami szanaszéjjel doppingolt utód, aki lazán megdönti a rekordot.
2023. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

Úristen, ilyen hülye korlátolt embereket 😂😂

Egyik jobb, mint a másik 😂

2023. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes kérdés... Teljesen egyértelmű választ erre nem tudnék adni, ugyanis szerintem nem csak maga a karrier számít, hanem az ember is, aki mögötte van.


Ha egy sportoló mindent belead azért, hogy elérje a célját, és mindezt kemény munkával, alázattal, és kitartással teszi, akkor elismerem a munkáját. Ugyanez a helyzet a színészekkel is.


De ha van egy tehetséges sportoló/színész aki egyébként kérdéses dolgokat csinál, akkor hiába vérprofi, a szememben nem sokat ér.

2023. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét 1-1 személyt mondj és választok közülük. Nincs egyetemleges álláspontom. Egy Keanu Reeves-t százszor többre tartok, mint az összes NBI. focistát együttvéve, ellenben Schumacher kerekesszékét üresen sem tolhatná Lindsay Lohan pl.
2023. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt inkább emberi minőségről kellene szó legyen. Egy portás is lehet magasan kiemelkedő, felejthetetlen.

Meg egy sportoló vagy színész is lehet s€ggfej.

Nekem inkább az a szomorú, hogy magyarországnak a sport a fontos, a kultúra egy púp a hátán..egy szükséges rossz.

Kell mozogni sőt, de az agyat is kéne mozgatni elvégre az tesz minket emberivé. Természetesen állatiasnak lenni könnyebb.

2023. szept. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Nincs értelme a kérdésnek.

Mindkettő tehetséget, komoly fizikumot, szellemi erőt, kitartást kíván.

Másik hasonlóság: rengeteg befektetés, és egyszeri siker, amit legfeljebb feljegyeznek.

De mindennap újra kell kezdeni a siker reményében.

dec. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!