Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért bolondulna...

Egyes emberek miért bolondulnak bele az időjárásba?

Figyelt kérdés
Naponta látom, hogy akárcsak a focidrukkerek egyes meteorológiai poszt alatt anyázzák, szidják egymást, mintha bármelyik ember is tehetne arról, hogy épp egy adott időjárási helyzet beragad hosszabb időre és nem billen ki, mint most a szeptemberi nyár. Nincs már kínzó hőség, de nappal igazi meleg nyár van, mi ezzel a baj? Látom, hogy sok ember írja, hogy végre megérkezhetne már az ősz és a hideg. Abban mi a jó ha már el kell kezdeni fűteni és esik, fúj a szél? Értem én, hogy évszakok jönnek-mennek és legyen évszakhoz illő idő, de azért ebben a drága világban senkinek se hiányzik, hogy befűtsön és energiát pocsékoljon.

2023. szept. 28. 20:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%

"Abban mi a jó ha már el kell kezdeni fűteni és esik, fúj a szél?"


és mi a jó ebben az undorító melegben?

2023. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
jól van
2023. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nekem az, hogy szeretem a meleget és a napsütést. Nem kell fűteni, ázni-fázni. Nincs melegem igazán, ez kellemes most. 35 felett tartom melegnek az időt igazán, addig nekem élvezhető.
2023. szept. 28. 20:25
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Tarsadalmi kapcsolodas egymashoz.


Amikor 2 vagy tobb ember ugyazt érzi az egyetertés miatt szimpatikusak is egymasnak.mindenkinek jol esik ha meghallgatják vagy egyetértenek vele amikor masok is azt erzik amit te, olyan erzes hogy nem vagy egyedul.


Pozitiv épito valahol.

A youtuben pont valami tréningeket is hallgattam kommunikaciorol is, vagy hogyan lehetsz szimpatikus, mitol kedvelnek mások


Ez is kozte van. Csak olyasmi peldat mondtak ha van pl.vki aki feltartja a sort a mogotte levők összenéznek és egyetertenek hogy mindenki jaladna kín várakozni es ez vmiféle kapcsolodás a "sorstársiasság" is stb

2023. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért jöttél, hogy szidd azokat, akik a hidege(bb időjárás)t (is) szeretik?
2023. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Metionin ***** válasza:
28%
Ezek szerintem más, hétköznapi poszt alatt is kiakadnak.
2023. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én örültem volna, ha lennének még évszakok. Hiányzik, hogy nyáron ki lehessen menni, nem pedig menekülni befelé az 50 fokból, meg télen mondjuk fedetlen pályán korcsolyázni, meg szánkózni. Rettenetes, hogy én 90-ben születtem, a gyerek 2019-ben, de addigra szinte eltűntek az évszakok. Nem normális, hogy mindjárt október, de ujjatlanban szaladgálunk.
2023. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#7 Ez érthető de előnye hogy nem kell fűteni és valóban elég az ujjatlan nem kell a gönc :D Mi a baj ezzel? Változik a világ, az időjárás, klíma is, de pánikot keltenek rögtön. Én a mediterrán éghajlatot szeretem, szívesen élnék délebbre, ott meleg van és szinte csak 2 évszak, enyhe tél, forró nyár. Ezért én nem szidok senkit, sőt van aki engem szid ezért, de én nem szeretem a telet és a hideget. Aztán elkezdenek anyázni ha ezt leírom.
2023. szept. 28. 20:38
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Akadj le a fűtésről, őszi időben nem kell fűteni. Nyáron viszont sokat hűtenek, sok árammal.
2023. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem pestiek alföldiek sülnek meg, mert ott volt igazán meleg, nyugatabbra csak olyan kellemes meleg van, volt szeptemberben.
2023. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!