Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj hogyha még...

Velem van a baj hogyha még nem volt senkim, akkor már úgy érzem nem is kell senki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok incel, oké? Egyszerűen úgy érzem hogy eddig nem volt senkim akiért tenni se akartam semmit, de most hogy vannak emberek akiknek szimpatikus vagyok egyszerűen megölik belőlem azt az érzést hogy legyen valakim. Van egy lány évfolyamtársam aki rajong értem, nem túl feltűnően, de tudatja párszor velem. Még az sem áll fenn, hogy nekem nem jönne be külsőleg vagy belsőleg, mivel szép, okos, művelt és neki volt már valakije. Úgy érzem elment a kedvem vagy nem tudom, de elfáradtam a semmiben, mert mondom semmi sem volt nekem soha. Totál nem vagyok önmagam, sokszor sírtam és szorongtam már ezen, de már nem akarok érezni semmit. Úgy érzem nem érdemlem meg a boldogságot, se azt hogy én ilyen helyzetben legyek. 23f
2023. szept. 30. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem se volt soha senkim, nem is kell


43 F

2023. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, veled van a baj.

1: Vérvizsgálat, hogy minden hormon rendesen működik-e.

2: Pszichológus.

2023. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is ugy erzem valami miatt mar gyerekkorom ota mintha nekem nem lenne jogom szeretni senkit meg azt se akarom hogy barki engem szeressen
2023. okt. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!