Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik akkor, ha kikértem...

Mi történik akkor, ha kikértem egy büféből valamit, majd miközben készítették elmentem, és nem vettem át, nem fizettem ki?

Figyelt kérdés

Elmentem biciklizni, és elfelejtettem kaját vinni, a vége felé már kb éhen haltam, út közben láttam egy kocsmát, gondoltam bemegyek, az egész helynek nagyon rossz hangulata volt már alapból is, egy lepukkadt szarnak nézett ki, már akkor ki kellett volna jönnöm.


De bementem, kértem, és mintha egy motel filmbe cseppentem volna be, mindenki furcsán nézett rám, volt bent 3 rossz arcú ember, azok elkezdték nézegetni a biciklim, elkezdtek kérdezgetni, hogy honnan jöttem, mennyire messziről, a tulaj alig akart válaszolni, látszott, hogy kb utálja, hogy ott vagyok, szóval amikor bement a romok közé, ami gondolom a konyha volt akkor már elgondolkodtam, hogy lelépek, de amikor láttam, hogy egyre közelebbről méregetik kint a biciklim, gyorsan kimentem, felültem a biciklire és izomból eltekertem :D


2023. szept. 30. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, de ne menj oda többet inkább 😅
2023. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem enélkül se mennél vissza.
2023. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Abba a faluba sem fogok többet bemenni, mint egy horror film :D
2023. szept. 30. 16:40
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Hogyhogy mi történik? Mért, szerinted mi történik?
2023. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez kicsit olyan amerikai road movies jelenet lehetett :)
2023. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik falu ez?
2023. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Volt már.
2023. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szentkiralyszabadabja, igen nyilvan volt mar :D
2023. szept. 30. 17:28
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Legközelebb várd meg, hogy kihozzák a kaját. :) De legyen rajtad sisak kamera és élőben streameld az eseményeket. :]
2023. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%
kérdező te még nem jártál szar helyen
2023. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!