Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy akármilyen, bármilyen...

Egy akármilyen, bármilyen beteg és sérült akár fogyatékos ember is lehet homoszexuális!?

Figyelt kérdés
Az elkényeztetettségtől,az elkényesztetéstől függetlenül!?

2023. okt. 1. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Igen
2023. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Pont annyira, mint heteroszexuális.
2023. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Jeff Dahmer homoszexuális volt. Meg mellette nekrofil, kannibál, egyéb módokon lelki sérült, és hát ugye sorozatgyilkos.


Azt nem tudom, hogy az olyan fogyatékosok, akik egész nap csak ülnek, mint egy szobanövény, egyáltalán éreznek-e bármilyen szexuális vágyat, vagy felfogja-e az agyuk, hogy mi az a szex, szexualitás. Megkockáztatnám, nem. szóval egy ágyhoz kötött, pelenkázott értelmi fogyatékos szerintem nem lehet semmi sem.


Az egyéb sérült alatt mit értesz? Személyiségzavaros például? Persze, simán, sőt, a személyiségzavart sem úgy kell csak elképzelni, hogy valaki skizofrén, hangokat hall, meg beszélget a másik énjével. Egy nárcisztikus ember, vagy borderline-os is személyiségzavaros, mégis teljes értékű ember, teljes élettel, hát hogy a fenébe ne lehetne akármilyen szexualitású.

2023. okt. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

Nem értem,miért kell lepontozni (#3),nem mintha érdekelne.Egy szóval sem írtam,hogy gonosz,rosszindulatú,fogyatékos,bűnöző,vagy bármi ilyen egy homoszexuális.

Egyszerűen arról van szó,hogy ha valaki szexuálisan a saját neméhez vonzódik,az nem az egészséges katagóriába tartozik,tehát ebben az értelemben hormonális beteg.

2023. okt. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6-os, majd ha kiszedted a fejed a nagy homofóbiából, esetleg ismerkedj össze pár bzival, meg fogsz lepődni. Amit pofázol, nettó faxság.
2023. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!