Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, ha valakire...

Mit jelent az, ha valakire azt mondják, hogy olyan "people pleaser"?

Figyelt kérdés

#emberi tulajdonság #people pleaser
2023. okt. 2. 01:33
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Az azt jelenti, hogy az illető egy idióta, aki angol szavakat rak magyar mondatokba, és azt hiszi, hogy ezzel menő, pedig csak hülyét csinál magából.
2023. okt. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kíváncsi. Ma már egy csomóan így beszélnek, és én szeretném megérteni, hogy ilyenkor mire gondolnak.
2023. okt. 2. 01:46
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Az idiótákat ne akard megérteni.
2023. okt. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valaki más?
2023. okt. 2. 01:52
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Valaki más a második válaszoló. Nem tudom, mire számítasz. Az emberek kedvére. Ennek mi értelme van. Semmi.
2023. okt. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Olyan emberre mondják, akinek az a legfontosabb, hogy mások kedvére tegyen, akkor is, ha az a saját szellemi/érzelmi/fizikai egészségébe kerül. Jó szándék vezérli őket, de rettegnek attól, hogy valakinek csalódást okozzanak; inkább csendben szenvednek. Úgy érzi, hogy kötelessége mások kedvére tennie.

[link]

2023. okt. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Justinianus ***** válasza:
17%

"Ma már egy csomóan így beszélnek"

Elég sok ilyen hülye birka van, igen.

2023. okt. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
A nyelv az egyik legfontosabb örökségünk!Amit a mai generácíók nem igazán tisztelnek.Ez van.Sokszor nem találják a magyar szavakat.Van egy 20 éves munkatársam aki megkérdezte ..Hogy is mondják ezt magyarul??Tudta,de náluk most ez a menő.Kár pörögni rajta.
2023. okt. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelési kényszer.
2023. okt. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi 6-os (és végül is 9-esnek is). Így már értem.

A többiek vergődését rém kellemetlen olvasni. A nyelv változik, függetlenül attól, hogy ez tetszik-e a változást nehezebben toleráló generációknak vagy sem. ez mindig is így volt, mert ha nem így lett volna, még az Ómagyar Mária siralom nyelvén beszélnénk, nem lett volna nyelvújítás, kiröhögnénk a 19. század reformkísérleteit.

Attól, hogy most angol, többnyire szleng szavak érkeznek a nyelvbe, hát... nem dől össze a világ. Nekem se könnyű vele lépést tartani, ezért is kérdeztem be itt egy ilyet. ezek már nem csak szavak, hanem kifejezések, fogalmak, jellemzők, amiket ha nem jól használ az ember, irtó nagy égés.

2023. okt. 2. 21:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!