Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, hölgyek! Kerültetek már...

Nők, hölgyek! Kerültetek már ciki helyzetbe a menstruációból adódóan?

Figyelt kérdés
Esett már meg veletek valaha kínos vagy problémás helyzet a menstruáció miatt? Mi történt? Hogyan oldottátok meg? Mi miatt volt "ciki"?

2023. okt. 5. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Kezdd te.
2023. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
1-es fején találtad a szöget, ui. tippem szerint a kérdező férfi és perverz, aki most felajzva, jobb kezét készenlétben tartva várja a történeteket. :-))))
2023. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Mostanában elég sok kérdés születik a menstruációról és a tamponokról; tuti valami beteg fétises irkálja az összeset.
2023. okt. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

Strandon fekudtem napoztam es egy csaj odajott,h folyik a ver a combomon.


Akkor eszembe jutott,h epp menstrualok ezek szerint,rohogtem egyet es lemostam a combom.


Igazabol ezt nem ereztem kinosnak. Teljesen herkoznapi dolog. A kiscsaj.aki osajott nagyon ki volt borulva. En nem ertettem,h egy kis verbol minek csinal ilyen ugyet.

Gondolom ezt a jo kulsomnek es onbizalmambsk koszonhetem,h nem erzem kinosnsk az ilyet :)

N

2023. okt. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
4-es, a kérdező vagy?
2023. okt. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
4, rég olvastam ennyire ostoba választ. Pedig az oldalon van miből válogatni.
2023. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

12éves koromban fehér nadrágban voltam suliban, mikor megjött az első, sikerült takargatnom, próbáltam a vallási bigott tanáromzól hazaléreckedni, egyértelműen meg is mutattam neki a problémát, de az az idióta nem engedett haza, pulóveremet levetette velem, rámkötötte, hogy hátul takarjon, előre pedig azt mondta tartsam ott a táskámat ha zavar, de ez egy természetes folyamat, nem kell szégyelni…

Tiszta piros volt a fehér nadrágom kb tenyérnyi folt volt nap végére, 4kmre lakom a sulitól így tartottam magamelőtt a táskámat miközben sirva hazacsoszogtam…

Másnap apám a tanár fejével horpasztotta be a motorháztetejét miközben elbeszélgetett vele, szerencsére úgy megijedt, hogy feljelenteni sem merte és felmondott. Utána egy sokkal jobb töritanárt kaptunk.

2023. okt. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Milyen szép mese volt ez is, 7-es!

A "vallási bigott" tanártól kezdve a motorháztető behorpasztásán át, ami persze súlyos testi sértés és rendőrségi ügy lett volna belőle ..... ha a mese igaz lett volna.

2023. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen leszarom mit hiszel el meg mit nem.
2023. okt. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy ez 97ben történt fateromról pedig mindenki tudta fehérváron, hogy kinek dolgozik, nem jelentgették fel az emberek egy kis testi sértésért.
2023. okt. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!