Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt az álmaimra...

Miért mondják azt az álmaimra hogy nőjek fel ?

Figyelt kérdés
Ha valakinek elmondom hogy mit szeretnék vannak akik azt mondják hogy nőjek fel és ez olyan lehangoló. De miért ? Értelmetlen amit szeretnék ? Vagy nem nézik ki belőlem hogy nekem menne ?

2023. okt. 5. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Mert az emberek mindig k.rva okosak más életének az analizálásában, csak a sajátjuk van éppen romokban.


Azt csináld amit te akarsz. Kit érdekel hogy mit mondanak az emberek.


Sokszor én is értetlenül nézek mikor más beszámol arról, hogy ő mit meg hogyan csinál, de eszembe nem jutna beleokoskodni az életébe. Ha ő neki az tetszik, hát csinálja, ki vagyok én hogy megítéljem?

2023. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Valósítsd meg önmagad és álmaidat. A többi irigy negatív embert pedig hagyd a fenébe, akik azt akarják, hogy neked se jöjjön be az élet, hisz nekik se jött be. Tudod, ez a dögöljön meg a szomszéd tehenek is szindróma.
2023. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ezzel csak azt mondják neked, hogy nem álmodozni kell, hanem megvalósítani.
2023. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Mert nevetséges dolog álmodozni.
2023. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Hát... elég nehéz megítélnünk, hogy értelmetlen dolog-e az álmod, ha egyszer nem osztod meg:D

Szóval.. mi az álmod?

2023. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet irreális, vagy csak nem nézik ki belőled, esetleg irigykednek, vagy próbálnak visszahúzni. Ezer oka lehet, de ha te úgy érzed meg tudos valósítani akkor hajrá :D
2023. okt. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Mert az emberek többsége keserű, és befásult.

Persze, az is igaz, hogy jó, ha az embernek van egy hétköznapibb B-terve is, mert sokszor a nagy álmok nem szoktak beteljesülni, de ettől függetlenül én butaságnak gondolom, ha meg sem próbálja az ember.

2023. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint ahogy 1 irja, k*va okos mindenki, ha mas eleterol van szo... valamint a sajat narcizmusuk is kozrejatszik, utaljak ha sikeresebb (lenne) valaki naluk, ezert lehuznak mindenkit... ezert nem is kell senkinek beszamolni a terveidrol. En megtartom magamnak mar egy ideje, nem jatszom nyilt lapokkal. Sok ember manipulativ es rosszindulatu, megha nem is feltetlenul tudatosan.
2023. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!