Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok mire annyira...

A magyarok mire annyira nagyképűek?

Figyelt kérdés
Itt ülünk egy hngyfsnyi országban, mindenki mániákusan többnek akar látszani, mint ami, leszól, lenéz másokat, mindenki mindent tud, tele van pénzzel... Komolyan, már undorodom a saját fajtámtól.
2023. okt. 6. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Én ezt nem tapasztaltam a környezetemben eddig. :)
2023. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Én sem:)
2023. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Nagyképűek? Nem irigykedőset szerettél volna írni? Tudod, dögöljön meg a szomszéd tehene is. A legtöbb ember irigy a másikra, mert neki ez meg van, a másiknak ez nincs meg, a másik sikeresebb, ő meg semmit se ért el az életben, az egyik egészséges, a másik nem...stb.. és így lehetne a sort folytatni.


Leginkább azoknak a legnagyobb a hangjuk, akik mind értelmileg, mind érzelmileg visszamaradottak és szapulják azokat, akiket irigyelnek.

2023. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Azt ugye tudod, hogy az emberek többségének csak a neten nagy az arca? ;)
2023. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez is igaz, onnan kijönnek, érdekes módon csak online vaskos a fsz, offline ma már tényleg lejjebb tekerik magukat legalább.
2023. okt. 6. 16:16
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem vagyunk nagyképűek. Ez inkább egyéni tulajdonság, mintsem egy nemzetre jellemző tulajdonság.
2023. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Oké, a neten mindenki kb havi 1 milkót keres, de online bármit lehet írni, az nem mérvadó.
2023. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A valóságra meg ott a hitel 😁
2023. okt. 6. 16:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbségi komplexusból jövő túlkompenzálás. A bérek is egyre kevesebbet érnek, az emberek is egyre inkább el vannak nyomva, miközben a netnek hála látni máshol mi a norma, és nagyon nem ez. Ráadásul mivel ez a viselkedés nagyon terjed mostanában, így egyre elfogadottabb lesz, és mivel ezt látják maguk körül, átveszik sokan.
2023. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kompenzálás. Mindenképp olyan nagyon különlegesek akarunk lenni.


Ettől amúgy én is rosszul vagyok, mikor ilyenekkel jönnek hogy a Föld szívcsakrája itt van meg mindenkiről, aki valami nagyot elért, "kiderítik", hogy magyar volt mert az ükanyja nagynénjének a dédapjának a ...

Még a csoda, hogy azt nem találták ki, hogy az univerzum innen indult ki és született meh, mert a magyarok már az előtt is itt voltak, sőt, ezt az egészet ők teremtették meg.

Világközepe vagyunk....

2023. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!