Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is nagyon buta a...

Szerintetek is nagyon buta a bátyám?

Figyelt kérdés

A bátyám 19 éves szakmunkáskepzőbe jár, nem igazán szeret/ tud tanulni mindenből max kettese van, inkább a haverjaival van akik nem voltak rá jó hatással és egy igazi prolit "csináltak" belőle; csak melegítot hord, karomkodik, nagyon sokat cigizik, láttam már hogy utcán köp egyet a földre úgy hogy mások is látták...

Tanulás helyett inkább gyurassal van elfoglalva, azt mondta hogy az se érdekli ha egy utolsó csicska segédmunkás lesz

Látszik rajta hogy nagyon lassú az eszjarasa ...

Szerintetek is nagyon buta, és lehet még rajta változtatni?



2023. okt. 6. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szállj le róla szerintem.Foglalkozz magaddal
2023. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Ezzel most van problémád 19 évesen? Eddig milyen volt a bátyád? Ezek sztereotípiák amiket felsoroltál, attól még ő lehet jó ember ha szakmunkásképzőt végez és nem szeret tanulni. Lehet hogy jó a gyakorlatias észjárása, kézügyessége stb. Nem lehet mindenki Einstein!

Inkább fókuszálj a saját dolgaidra, a te tanulmányaidra meg a jó testvéri viszony ápolására.

2023. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Figyelj.

Én se voltam kisangyal 19 évesen, de megkomolyodtam magamtól.

Fiatal még, ezt bízd rá.

Attól még lehet okos, csak a jelenlegi társasági köre ugyebár...

Bízd rá, és az időre, de ne nézd le.

2023. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Meg fogja szívni.A haverok elkopnak mellőle,és még egy szakmája sem lesz,ha így folytatja.
2023. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy előbbre jut, mint te... Sok féle kvalitás létezik. Az iskolai tudás egyre kevésbé fontos a megélhetés szempontjából.
jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tudjuk megállapítani. Jobban jársz, ha első sorban azzal foglalkozol, hogy te ne maradj buta, tanulj, fejlődj!
jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Budapesten a segedmunkas 20 es 40 ezer forint napidijat kap. Egy diplomas allasban nem lehet ennyit keresni. Igsza van.
febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem elsősorban buta, inkább igénytelen. Egy szakmunka klassz, de ne társuljon hozzá az az igénytelen hozzáállás, ami sokszor jellemzi az ilyeneket. Pont amiket leírtál, hogy lassan a földre köp, gyúr, és feltételezem semmi értelmesről nem lehet vele beszélgetni.
febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!