Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lenne az egyenjogúság? len...

Ez lenne az egyenjogúság? lentebb.

Figyelt kérdés

Szóval úgy vélem, nagyon nincs egyenjogúság a férfi/női nem közt.

A nők harcoltak hogy elvannak nyomva, de manapság a nők bármely területen előnyt élveznek, kihasználva az alakjukat.

Én úgy vélem, nekünk férfiaknak kétszer annyit kell hajtani, mivel a nők ugyebár a testüket/alakjukat bevetik.

Ki hogy vélekedik erről?



2023. okt. 9. 13:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
52%
Incelalert
2023. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért az figyelemreméltó, hogy ezek szerint a Kérdező minden nőben meglátja a szépet. Azért erre nem sok férfi képes.


A logika sajnos ott bukik meg, hogy a nők a külsejükkel elsősorban férfiakra hatnak, ami felvet két kérdést:

1. Férfiak vannak elsősorban döntési helyzetben, ők rendelkeznek több hatalommal?

2. A férfiak más férfiak ellen dolgoznak?

2023. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Itt az insta, és a közösségi médiát használják ki, pl streamel, kivágott felsőben, stb...
2023. okt. 9. 13:40
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

#4 Talán ha a férfi streamerek esetén is előkapnátok a pélót és...

Az ilyen külsőségekből adódó előny abból adódik, hogy a hetero paliknak felállt kuki, és onnantól ösztönlény módba kapcsolt.

2023. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
79%

"Itt az insta, és a közösségi médiát használják ki, pl streamel, kivágott felsőben, stb..."

. És neked ennyiről szól az élet? Nézettség és néhány lájk, és máris "bármely területen előnyt élveznek"?

2023. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
#4: Te láttad pl. a Sztárban sztár leszek című magasívű showműsort? Ott volt srác, echte Johnny Bravo, jobban felsz/pkodták még a férfiak is, mint bármelyik nőt...
2023. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%
Gyúrd ki magad és csinálj onlyfanset. Nem értem mi a hiszti tárgya. A jó pasikat is sokan követik.
2023. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted kivétel nélkül MINDEN nő gazella testű, babaarcú topmodell? Vagy azok nem is nők?
2023. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
29%

A férfi barátságnak van olyan társadalmi ereje mint amit a női szexualitásnak szeretnek tulajdonítani a férfiak.

A férfiak a nőknek nem adnak semmit ingyen, nem úgy mint a haverjaiknak (a legszebb példa erre hogy minden korrupt oligarcha csürhe főleg hím egyedekből áll, soha a büdös életben nem fogsz szép fiatal nőket látni köztük... a hatalmat és pénzt egymásnak osztogatják)


Az meg a retardáltság netovábbja, hogy a streamelés meg az insta miatt vered itt magad. Felfogod hogy van kereslet-kínálat? Felfogod hogy vannak dolgok, amikre az emberek (vagyis csak a férfiak - részletkérdés) igenis szeretnek önként pénzt kiadni? És az megvan hogy kielégíteni ezt az igényt nem mások elnyomása?


Majd megyek én is hisztikézni hogy ooo mekkora kettős mérce és megkülönböztetés hogy a fagyis standnál sorban állnak az emberek a csokifagyiért, miközben azt bezzeg senki sem akarja megvenni, ha én belesz@rok egy tölcsérbe!! Igazságtalanáág!!! A fagyis stand tulaja, és a vásárlók engem elnyomnak, mert ha az én szaromért nem fizetnek, akkor a csokifagyit se kéne megvenniük :( A csokifagyi rossz, a fagyistandos rossz, a vásárlók rosszak, és én vagyok az áldozat :(


Menjél inkább májnkraftolni, a férfi gamerek amúgy is népszerűek.

2023. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
72%

"Szóval úgy vélem, nagyon nincs egyenjogúság a férfi/női nem közt.


A nők harcoltak hogy elvannak nyomva, de manapság a nők bármely területen előnyt élveznek, kihasználva az alakjukat.


Én úgy vélem, nekünk férfiaknak kétszer annyit kell hajtani, mivel a nők ugyebár a testüket/alakjukat bevetik."


Egy férfiről soha nem feltételezik hogy csak a teste miatt jutott előre. Egy nőről állandóan. Épp ezzel bizonyítod a legjobban.


Üdv: egy mérnök aki mellesleg nő.

2023. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!