Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ritka, hogy egy vékony...

Nagyon ritka, hogy egy vékony lánynak természetes, nagy mellei vannak?

Figyelt kérdés
Múltkor mondta nekem egy srác, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy ilyen vékony vagyok és ekkora melleim vannak, pedig a melleim se hatalmasak, meg olyan vékony sem vagyok😂
2023. okt. 10. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

az eredeti kerdesedre a valasz igen, ritkan, mivel mint az bizonyara tudod, a mell foleg zsirbol van, ami pedig jellemzoen egyenletesen igyekszik eloszlani a testen.

vagyis aki vekony, azon nincsen sok zsir ergo a melleibe se jut sok.

aki pedig kover, azon sok zsir van es jellemzoen a melleibe is jut.


mindket oldalon vannak kivetelek, de megjegyezni csak azokat szoktak a pasik, akik vekonyak es nagy a cicijuk ennek ellenere :D

ezert atveres a szilikon mell egy vekony non, mert ilyet termeszetesen modon ritkan talalni.

2023. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Létezik az a típus, aki vékony, mégis hatalmas mellei vannak.


Nem lehet általánosítani, - kövér lányok is elvannak, viszonylag kis mellekkel. 🙂

2023. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg még ahhoz képest egész sok is ilyen lány is van. Amúgy a fiatalabb generációknak megfigyelésem szerint egyre nagyobb a mellük, nagyon sok vékony 14-16 évesnek irdatlan nagy cicije van.
2023. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azért a lányok sok esetben illúziót alkalmaznak mert bizony melltartók ki vannak tömve gyárilag és direkt nagyon meg emelik a melleket.


sry csajok de ex csajom eléggé be avatott a témába, ez a mell méret néhány csinál olyan fontos mint néhány pasinak a farok méret xd


kinek nem inge ne vegye magára!

2023. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

"múgy a fiatalabb generációknak megfigyelésem szerint egyre nagyobb a mellük,"

Sajnos hiába nő a lányok mellmérete jobban már fiatal kortól kezdve, egyre inkább divat közöttük nembináris neműnek, vagy transzférfinak vallani magukat, chest bindert rendelnek és azt hordják a ruhájuk alatt hogy ne látszódjon a mellük. Külföldön 18 éves korban a melleltávolító műtétek egyre gyakoribbak közöttük, közösségi médiában nézzetek szét keressetek rá és látni fogjátok. Kifejezetten csinos lányok teszik tönkre magukat ezzel.

2023. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!