Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 24 órán belül el kéne...

Ha 24 órán belül el kéne hagyni az otthonotokat egy idegen hadsereg felszólítására, de maradhattok is számolva MINDEN következménnyel, mennétek vagy maradnátok?

Figyelt kérdés

A felszólítás: indulj. 24 órád van. Ha maradsz, éppen maradhatsz, de a felvonuló idegen hadsereg automatikusan ellenségként kezel majd ennek minden következményével. Ha veled van az 5 éves gyereked, akkor azt is.

Nem szaroznak.


Na ? Mész vagy maradsz?


2023. okt. 13. 08:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Mennék, egyértelmű.
2023. okt. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de azt tudnod kell hogy azt viszed magaddal amit tudsz.... és ami ott marad, az préda lesz, részben kifosztják részben lerombolják vagy az egészet felégetik.
2023. okt. 13. 08:36
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Én a magyar kormányzat útmutatásait követném. Lehet, hogy kérnék fegyvert, és legalább egy megszállót magammal vinnék.
2023. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

"Én a magyar kormányzat útmutatásait követném. "


a te kormányod ilyen helyzetben egy harmadik országban dekkolna az összes rablott nemzeti vagyonnal és onnan ugatna biztos távolból hogy te ITT mi tegyél. fegyvered nem lenne, mert azt a pénzt amiből fegyvert vennél na azt is ellopták volna...... a dicső kúrmányod.

2023. okt. 13. 08:49
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
4: Ez nagyon szánalmasra sikeredett.
2023. okt. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Én mindenképpen maradnék, még ha biztosra tudom meghalok, akkor is. De persze én egyedül élek, nincs senkim, így más a helyzet.
2023. okt. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Fognám a lányomat és menekülnék, 42F.
2023. okt. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
"Ez HÚZÓS lesz!" (Rónai Egon)
2023. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Mai világban percek/órák kérdése és utolérnek, nem?

Nincs értelme a menekülésnek!

Ha az izraeliekre gondolsz, azokat is kilődözték az autókból, pedig ott milyen kocsik vannak? Aztán ott van mindenféle földi, vízi, égi jármű és a drónok! Aztán még robotok is vannak! Konkrétan halálra lennénk ítélve!

2023. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Minimális túlélőcsomaggal elbujdosnék Görbeországban.
2023. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!