Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne nekem is jó...

Hogyan lehetne nekem is jó kisugárzásom?

Figyelt kérdés

Ma a boltban álltam a sorban, és egy ember elkezdte előzni a sort, hogy Ő csak 3 dolgot vesz, nem fogja ezért kiállni a sort, én nem engedtem előre, ezért elkezdtünk veszekedni, majd csak szimplán arrébb tolt, és ment tovább, erre egy srác hátranézett, a tolakodó megtoppant és egyből visszaállt a sorba.


Egyszerűen nem értem, egy kb 175 centis, nem kigyúrt, nem jóképű, nem jól öltözött emberről beszélünk, erre egy nézés és fordul vissza az ember, amikor velem meg leáll veszekedni amikor én nagyobb darab vagyok.


2023. okt. 14. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A határozottság, a tekintet, a mozgás többet számít, mint hogy hány kiló vagy.
2023. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
"Hogyan lehetne nekem is jó kisugárzásom?"- Kiutazol Oroszországba - Orenburg-ba - egy két napot el sétafikálsz és feltöltődöl, meg lessz a kisugárzásod !
2023. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyenge és kicsi vagy
2023. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyél határozottabb.
2023. okt. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!