Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ember nem tudja elfogad...

Ha egy ember nem tudja elfogadni az életét és megemészteni a karmát a sorsot ami jár neki akkor mitévő legyen és hogyan cselekedjen jól, hogy azt ne bánja meg utána!?

Figyelt kérdés

Eléggé évtizedek óta már itt tétlenkedek magammal.

Igen jól tudom hogy lerendeznek azzal avval hogy menjek szakemberhez szakorvoshoz már szinte be jártam mindent de igazán segítséget nem kaptam ami jól esne, jól esett volna énnekem nekem számomra!!!(hogy megkönnyebbülés legyen az idegeimnek a lelkemnek szívemnek és így tovább úgy hogy ne legyen mindennap hasmenésem és hányásom az idegi eredetű pszichés feszélyezett meg feszült emberi érzésektöl és gondolatoktól.)



2023. okt. 15. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Ezt kicsit jobban ki tudnád fejteni?
2023. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kifejtettem eléggé nagyon érthetően azt, hogy egy valaki jelen esetben én nem tudja elfogadni azt, hogy nem kéne nem kellene erőltetni magának ezt az életet amit eddig éltem értelmetlenül!!!
2023. okt. 15. 21:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért, hogy eltartsanak a szüleim életük végéig annak nincs semmi értelme én meg csak vagyok élek a semmiért feleslegesen, fölöslegesen itt szivom mások elől a levegőt.
2023. okt. 15. 21:57
 4/10 Kitana. ***** válasza:
68%
Gyógyszert nem írtak fel? Van amikor maximum az segít, de legalább segít. Nem dolgozol? Van elég munka, amihez nem kell sok ész, de fent tudod tartani magadat belőle. Még mindig nem tudjuk, mi a baj, azon kívül, hogy depressziós vagy.
2023. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem vágyok emberi közösségbe eljárni a negatív tapasztalatok miatt is.

Hát mentális,szellemi zavar.

Az idegeim is gyengék lelkileg pszichésen egyaránt instabil vagyok

Na és ezek a rengeteg sok pszichotraumák.

2023. okt. 15. 22:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki bántott vagy bánt most is?
2023. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam sohasem jól jó bőrben a béke és nyugalom szempontjából.
2023. okt. 17. 23:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom..Én is ki futnék a világból ha lehetne..

De te legalább még fiatal vagy, és nem kell mások miatt felelősséget vállalnod..na az még egy jó kis puttony.. :-(

Esténként ilyen relax zenékre tudok csak el aludni,vihar,hóesés,

kanadallótűz pattogása..és mindig arra gondolok,bárcsak be tudnék

menni ezekbe a szobákba,olyan békét és nyugalmat árasztanak,

amire mindenki titkon vágyik....

2023. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2023. okt. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, remélem, meg tudod nézni 1-2 napon belül, utána leveszik. [link]

[link]

2023. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!