Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz helyzet ez ?

Mennyire gáz helyzet ez ?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, van egy feleségem akinek a szüleinél lakunk. Én kb 18 éves korom óta egyedül éltem, a korábbi kapcsolatomban is külön albérlet és előtte is , mondjuk az kollegium volt. A feleségem szülei nagy házban élnek, az emelet a miénk, külön fürdő stb. Ez most nem is lényeg, inkább csak a tény, hogy itt lakunk és az alábbiak.


A feleségem mellett sajnos csak volt egy barátom ( nő ).


Ez kiderült és ekkor elköltöztem innen, 10 napig nem laktunk együtt. Én találtam egy albérletet elköltöztem oda. A vita oka az volt, hogy nekem ne legyenek nő barátaim.


Ebben a 10 napban a feleségem és ez a másik nő beszéltek egymással. A lényege az lett, hogy engem elhordott mindennek mindenki. A feleségem elmondása alapján ez a másik nő nem szól hozzám, véleménye van rólam, hogy kitartott vagyok, hogy csak a kényelem miatt vagyok itt és hogy 15 éves szinten vagyok nem vagyok férfi. Többek között azért mert nekem megmondják mit csináljak, milyen barát vagyok én hogy nem vállalom fel őt, illetve hogy a felesegem akarata érvényesül. Na szóval igen. Nem vagyok csak egy gyerek.


Én mondtam a feleségemnek hogy menjünk az albérletbe, azonban ő azzal az indokkal nem akart, hogy így több pénzünk marad a jövőnket illetően ezért nem mentünk el.


Engem baromira zavar ez a helyzet. Ez miatt nem szívesen járok dolgozni mióta ez így alakult hiszen ez a másik a munkatarsam.


Kvázi üldözési mániám van, hogy mindenki rólam csamcsog, hogy én gyerekes vagyok mert így élünk meg papucs mert nem csinalhatok azt amit akarok, hogy nem lehetnek nő barátaim, meg ilyenek. Közben nem vagyok ilyen ember..


Igazából amikor elkoltoztem nem azért volt mert kiraktak hanem mert elegem lett ezekből. A felesegem akkor úgy tett, hogy vagy törlöm mindenhonnan a barátom, vagy mehetek. Én mentem..


Amiért még is vissza jöttem az az, hogy a feleségem a 4 nap után azt mondta változtatni fog és én is változzak. Hogy neki ez nem fér bele de nem lehet fontosabb a barátság mint a házasságom.


Vélemények ?


Fontosnak tartom, hogy a feleségem valójában feltekeny erre a nőre, ezért nem akarja hogy ,, jóban legyünk "


2023. okt. 16. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem, minek kellett összeházasodni, amíg ennyire éretlenek vagytok érzelmileg.
2023. okt. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Menekulj!


Hasonlo szitu volt. Eljottem, eljott a felesegem is kesobb. Azota boldogsag van

2023. okt. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért sokan nem szeretik, ha a párjuk az ellenkező nemmel haverkodik. És így kívülállóként azt mondanám, hogy ez a jóbaràt sem éppen a te javadat szolgálja. Ha normális lenne, akkor tisztelné a feleséged és a házasságod, nem azzal manipulálna, hogy papucsnak nevez és így akar "visszakapni". Nem is értem, hogy miért engedsz ilyet kapcsolatodba férkőzni.

Ettől függetlenül, a szülőkkel lakni sem vezet túl jóra.

Szerintem költözzetek külön, meg állj ki magadért a munkahelyeden.

2023. okt. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Múlthéten még úgy szólt a kérdés, hogy érzel valamit a nő iránt, de nem kezdtél semmit az érzelemmel, merthát nem és ez derült ki...
2023. okt. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!