Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lottónyertesként mire kell...

Lottónyertesként mire kell figyelni az életben?

Figyelt kérdés
Új lakóhely alibi vállalkozás megvan hogy ne legyen gyanús a jólét.
2023. okt. 18. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Ne kotyogd ki részegen :D

Komolyra fordítva a szót, szerintem elég nagy teher lehet a titkolózás. Biztosan kell valaki, akivel őszintén beszélhetsz.

2023. okt. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Amennyiben putri helyen éltél eddig, azt 100%-ban felszámolni, szomszédokkal ismerősökkel együtt.

De még a netes regisztrációkat is.

De ha szeretsz lejmoló embereket magad körül tudni, akkor maradjon minden a régiben.

Nálunk még a többdiplomás, Bp-i rokon is megjelent kunyerálni, nem kicsit pofátlan módon...

2023. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha kettesed volt a lotton, akkor egy kicsit túlzásnak érzem ezt az ovintézkedést.
2023. okt. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Arra, hogy ne szerencsejátékozz többet, mert elbukod a pénzed, de nem csak azt, amit nyertél.
2023. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Be kell fektetni. A teli bankkártya is pillanatok alatt ki tud ürülni. :)
2023. okt. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon nem mindegy, hogy milyen körülmények között és mennyit nyernél.

Mondjuk álmodozni tök felesleges, mert úgyse nyersz. Ha meg mégis akkora összeg lesz, akkor meg fogod tudni fizetni az erre megfelelő szakembereket. De ismételten, úgyse fogsz ennyit nyerni.

2023. okt. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Arra kell figyelni, hogy nehogy felébredj az álmodból.
2023. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb, mondhatni alapszabály az, hogy ne dumáld ki senkinek. Rokonnak sem, jóbarátnak sem. Csak így tudod kizárni a lejmolókat, másképpen nem.

Aztán keresel egy ügyvédet, befektetési tanácsadót, eldöntöd, hogy mit szeretnél, hol szeretnél élni (mondjuk most lottó 5-ösre gondoltam, természetesen ötöslottón:)

Olyasmit fognak javasolni, hogy mindenképpen kell olyan dologba fektetni, ami a passzív jövedelmedet fogja biztosítani, mondjuk 3-4 lakás, amit majd kiadsz. Neked, magadnak nem kell bazi nagy, hivalkodó házban lakni, hanem éppen kényelmes legyen, viszont minden kényelmed meglegyen ott.

2023. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pénzed jelentős részét befektetni, hogy a hozam és kamat fedezni tudja a megélhetésed egész életed, és még akár a gyerekeid életének végéig.

Csak olyanoknak elmondani, akikben 100%-ig megbízol, és tudod, nem érdekbarátság, vagy érdekkapcsolat áll a háttérben.

Nem elkölteni minden marhaságra, ami eszedbejut, hanem tudatosan költeni úgy, hogy többtízmillió forint különbözetre egy házvételnél nem legyintesz rá, hogy aprópénz, mert ez a sok aprópénz összeadódik és könnyen mínuszban találhatod magad.

Fogadni egy pénzügyi tanácsadót vagy befektetőt, aki megfelelően tudja diverzifikálni a vagyonodat.

2023. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Csak nekem mond el, én tutira megbizható vagyok.
2023. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!