Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mely kategóriákat szoktad...

Mely kategóriákat szoktad látogatni és milyen gyakorisággal? Van ahova soha nem nézel be?

Figyelt kérdés
2023. okt. 19. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak végig szoktam pörgetni, hogy van-e olyan kérdés, amiben tudok segíteni, válaszolni rá.

Mivel nincs háziállatom, ezeket a kérdéseket nem szoktam megnyitni, ahogy az ezotéri téma kérdésein is csak röhögök egyet, hogy hogy fordulhat meg egy-egy dolog az ember fejében.

A többi kategóriának az első 3 kérdését el szoktam olvasni, ha úgy érzem, tudok seígteni, akkor elolvasom a hosszabb kérdést is.

2023. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahova soha nem nézek be: állatok, fogyókúrák, tudományok, utazások, szórakozás, ünnepek, sport mozgás.


Ezekhez a területekhez nekem egyáltalán nem kell a gyk.

Elég a google.


Ha akarok állatot utánanézek mivel jàrnak hogyan kell tartani, a tudományok rovat nekem kinai, stb

2023. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak a felnőtt kapcsolatok, emberi tulajdonságok és mentális egészség témaköröket látogatom, mert ezek érdekelnek.

Néha, ha van valami spec kérdésem, akkor felteszem az adott témakörben.

2023. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyes egyedül az "Emberek" kategória az, amire mindennap ránézek, akkor is úgy 2-3 alkalommal, olyankor pedig végigpörgetem a kérdéseket én is, hátha van olyan, ami megtetszik, és még válaszolni is szeretnék rá.

Elvétve benézek a "Szórakozás", "Egészség" kategóriákba is, a többibe azonban sosem. Nem is igazán tartoznak bele az érdeklődési körömbe, meg tudom, hogy érdemben amúgysem tudnék az ottani dolgokhoz hozzászólni.

2023. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb kategóriába benéztem már, kivéve ezotéria, fogyókúra, tini párkapcsolatok. Amit gyakran nézek: egészség, emberek, állatok, szórakozás. Régebben a “politika”-ba is sokat jártam, de egy ideje kritikán aluli lett ott a légkör, most már csak ritkán nézek rá.
2023. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit nézek: "Emberek, Felnőtt, Ismerkedés, Politika, Sport, Szex", néha a közlekedés is.

Amit tuti nem nézek, az a gyerekes, nyálas, családos témák.

2023. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Leginkább a szex, emberek, kapcsolatok.

Más nem.

2023. okt. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!