Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tárgyiasítják magukat a...

Miért tárgyiasítják magukat a nők segges, melles, bikinis instaképekkel?

Figyelt kérdés

2023. okt. 20. 19:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
59%
Mert ösztönlények, és tudják, hogy a testük a legfőbb értékük, amivel előbbre juthatnak az életben.
2023. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Mert erre van igény.
2023. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

#1

Szerintem ha ezt a kérdést többen olvassák majd, akkor készülj a haragcunamira amit a kommented miatt fogsz kapni😂🤣🤣

2023. okt. 20. 19:53
 4/34 anonim ***** válasza:
47%
3.-ra. Megszoktam itt. Ha 0%-ra pontoznak, esetleg töröltetik, akkor tudom, hogy igazam van!
2023. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Akkor a logikád alapján most nagyon nincs igazad 🤣
2023. okt. 20. 20:09
 6/34 anonim ***** válasza:
80%

Én nem mint nő. De sokan igen. Pl az öcsém lánya. Őróla tudom, hogy önbizalom hiànyos, testkép zavaros, azt hiszi, őt nem szereti senki. Így próbál önvecsüléshez jutni.

Ne ítéld el őket, mindegyiknek megvan a maga keresztje.

2023. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
42%

6.


Ja, önbecsülés, aztán sipítozik, ha K.-nak nézik és úgy is kezelik.

Ha meg normálisan közeledik hozzájuk a pasi, akkor elhajtják, mert az hiszik kapnak jobbat.


"Ha a szarból trágya lesz, egyből kocsival viteti magát."

2023. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
47%

Én pl. 31 évesen (2 évvel ezelőtt) azért vettem meg életemben először picsa farmernadrágot (a kíváncsiság mellett), mert büszke vagyok az alakomra, hogy ebben az elhízott magyar társadalomban én ilyen jól tudok kinézni sporttal és megfelelő mennyiségű étkezéssel.


Csak utcán hordom, netre erről nem tettem ki képet.


Ugyan profilképem bikinis, ahol a párommal együtt egy fehérhomokos parton állunk egy pálmafa alatt. ☺️

2023. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
51%
Mert szeretik mutogatni magukat. Az ok mindenkinél más, lásd 8-as válaszolót a büszkeség vezérli, míg valóban vannak, akiknek alacsony az önértékelése, s ettől remélnek megbecsülést, mivel mindenhol ezt látják. Vannak, akik meg csak siman pénzes pasit akarnak fogni stb.
2023. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
26%
*Helyesebb a megmutatni magukat, de a személytől is függ.
2023. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!