Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gondolatok kavarognak...

Milyen gondolatok kavarognak benned?

Figyelt kérdés
Mi az aminek örülsz és mi az aminek nem?
2023. okt. 21. 04:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Örülök hogy van barátnőm. Aggaszt hogy 7000 km van közöttünk.
2023. okt. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy lassan már lejár a műszak, hazafelé veszek sört meg töményet, kevesebbet kellene innom de senkit nem zavar mert egyedül élek és miért fáj a térdem. Csak ilyesmik.
2023. okt. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egészség
2023. okt. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon vegyes. Nehéz lenne felsorolni az összeset.
2023. okt. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Hejj milyen jó lenne ha le tudnám győzni krónikus betegségemet, miképpen változtatnék életemen"/"mi lett volna, mi lenne ha minden másképp alakul". Miért nem keresnek az emberek, csak ha kell valami?", "Mindegy, megpróbálom magam jól érezni egyedül is, lekötöm magam" stb.
2023. okt. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Elegem van a fogyasztói kapitalizmusból, de sajnos a rendszer fogja vagyok. Puttonnyal a hátamon belevágjak? Lenne még hozzá affinitásom? Mi lesz ha megint jön valami kapitalista vagy államkapitalista társadalommérnök?
2023. okt. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Kertész leszek, fát nevelek,

kelő nappal én is kelek,

nem törődök semmi mással,

csak a beojtott virággal.


Minden beojtott virágom

kedvesem lesz virágáron,

ha csalán lesz, azt se bánom,

igaz lesz majd a virágom.


Tejet iszok és pipázok,

jóhíremre jól vigyázok,

nem ér engem veszedelem,

magamat is elültetem.


Kell ez nagyon, igen nagyon,

napkeleten, napnyugaton -

ha már elpusztul a világ,

legyen a sírjára virág."

2023. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Össze kell szednem magam lelkileg, annak örülök csak, hogy napról napra közelebb vagyok a célomhoz.
2023. okt. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy régi szerelem jár az eszembe napok óta, nem teljesült be, mert okosabb lépés volt nem belemenni. Mindketten szenvedtünk ettől hogy nem teljesült be. És mindketten szenvedünk tőle a mai napig. Sokat gondolkozom ezen, hogy hogyan engedhetném el ezt. Mi az ami enyhítene. Ennek már 3 éve.
2023. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pár nap múlva szülinapom, és ma nem dolgozok, de holnaptól végig én leszek. Szóval ma ünneplek egyedül. Hazamenni nem volt értelme, mert sok száz kilométerre lakom, a lakòtársam hazament és bulizni lesz hétfőig, mást meg nem ismerek itt. Akiket ismerek azokkal biztos nem ünnepelnék.

Szóval vettem egy üveg koktélt, betettem a hűtőbe, nyomok egy kis zenét és iszogatok. Estefelé csinálok egy kis kaját is.

Jelenleg ezen gondolkodom, mert most keltem fel/éjszakás voltam, reggel jöttem haza/.

Emellett foglalkoztat az a kérdés is, hogy hogyan tudnék váltani, és kitörni a jelenlegi életemből. Kezd már azt hiszem körvonalazòdni a terv, de még van mon dolgozni.

2023. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!