Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy Magyaror...

Mi lehet az oka, hogy Magyarországon még mindig ilyen brutál sokan néznek tévécsatornákat mikor teljesen elviselhetetlenek lettek napjainkra?

Figyelt kérdés

Ki képes azt nézni őszintén hogy 10 perces reklámokat megszakít 5 perc műsor? Rádásul az a műsor is kalap sz.r a celeb műsorokkal, valóságshowkkal, agyonismételt sorozatokkal? Az ún. ismeretterjesztő csatornákon is csak a dokurealityk!


Ehhez képest főműsoridőben 3-4 millióan néznek tévécsatornákat, a 18-49-es korosztályból is.


2023. okt. 23. 13:30
 1/9 UlfOrmson ***** válasza:
87%
mert ebben nőttek fel és számukra ez a természetes. Akik tv-t néznek azok meg általában arra vannak kiakadva, hogy egyesek miért fizetnek a streaming platformokért (HBO Max, Netflix stb.)
2023. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Több millió nyugdíjas van, akiknek a tévé a fő szórakoztató eszköz.

A nézettségi adatoknál pedig a teljes lakosságra (előfizetők száma) szorozzák fel a mért számokat.

2023. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Igénytelen nép maradtunk továbbra is, legalább nem kell gondolkodni, így felelősséget sem kell vállalni.
2023. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg nézhetetlen a tévécsatornák műsora. a kereskedelmi csatornák fél perc alatt leolvasztják az agyam, de az ún. ismeretterjesztő csatornák dokumentumfilmjei is nagyon gyenge szinvonalúak tudnak lenni, a fordítás minőségéről nem is beszélve. A streaming platformokon ki lehet fogni jó dolgokat, pláne, hogy lehet eredeti nyelven is lehet őket nézni, de ott is válogatni kell.

Biztos van korosztályi meghatározottság is, nem tudom. Nekem még 4 év van nyugdíjig egyébként. Ez mit jelent, akkor majd elkezdem nézni a tévében az ostobaságokat? Gombnyomásra meghülyülök?

2023. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Ugyanaz az oka, mint amit a legutóbbi kérdés alatt leírtunk.
2023. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

40 pluszos vagyok én is ebben nőttem fel, tévét néztünk. De mióta vannak online "szürkén" nézhető filmek, sorozaton pláne legális streaming cégek képtelen vagyok nézni a folyamatosan reklámmal megszakított filmeket, sorozatokat, a celeb műsorok realityk meg soha nem érdekeltek.

Szóval nem kellene azt gondolni aki idősebb meg ebben nőtt fel csak tévécsatornákat néz és nem tudja mi az a streaming

2023. okt. 23. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
En nem magyar csatornakat nezek, azt en sem birnam. Mar csak ezert is jo inkabb egy idegen nyelvet nagyon jol tudni.
2023. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van kolléganőm, 35 éves, és még mindig azt lesi, hogy a "tv-ben mikor adják le.." az adott filmet. No komment.
2023. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

Soha nem értettem az ilyen embereket, pedig ismerek ilyen embereket.

Korosztálytól független ez a TV nézés. Fiatal, középkorú, öreg.

Nem tudom... számukra ez jelenti a kikapcsolódást.

A probléma inkább ott kezdődik, hogy rengeteg agymosott hülyeséget néznek az emberek, amiből semmi hasznosat nem lehet tanulni.

Pl... Én már lassan 3 éve nem néztem TV-t

2023. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!