Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent a "triggerelés"?

Mit jelent a "triggerelés"?

Figyelt kérdés

2023. okt. 23. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha átalános helyzetben hallottad akkor "ingerlés, kiváltás" talán a legjobb szó rá. De van jelentése például az informatikában is adatbázisok kapcsán.
2023. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi. Mentális helyzetben értettem, de tény, hogy nem írtam oda. :)


Informatikában mit jelent? Most már kíváncsi lettem arra is. :)

2023. okt. 23. 16:09
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk van egy poszttraumatikus stresszindrómás háborús veterán, akkor ők mondjuk "triggerelhet" a füst, mert a harcmezőn is sokszor szívott be füstöt. Így ha visszatérve a normál világba füstöt érez meg, az triggerelheti a ptsd-jét, és valami pánikrohamot vagy akármit kap, mert újra ott érzi magát tőle a harcmezőn.


Nem vagyok szakember, szóval nem kell készpénznek venni ezt de kb ilyesmi.

2023. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És egymással szembeni viselkedésként?
2023. okt. 23. 16:21
 5/14 anonim ***** válasza:

#2


[link]

2023. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2023. okt. 23. 20:17
 7/14 anonim ***** válasza:

#4

Na igen van még egy jelentése

A triggereli B-t

Azt jelenti A felb@ssza B-t

2023. okt. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
B-t?
2023. okt. 24. 07:33
 9/14 anonim ***** válasza:

😆 tudtam hogy neveket kellett volna használnom

András triggereli Bélát=András felb@ssza Bélát

2023. okt. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jóvanna, nagyon reggel volt még. :D
2023. okt. 24. 11:46
1 2

További kérdések:

Van más is, akinek teher az élet, senki nem érti meg, de nem akar létezni?

Úgy érzi, mindenki más problémája sokkal fontosabb másoknak, mint az övé, de ő maga sem tud sajnálni senkit, ami abból fakad, mert ő maga nem életigenlő, mert sosem tudja megtapasztalni az igazi boldogságot (ami számára a boldogságot jelentené).

Érdemes lenne egyedül menni nyaralni?

Sajnos sehova nincs kivel mennem. Viszont azt látom mindenhol, hogy mindenki nyaral, külföldön vannak sokan. Fáj a szívem nagyon. Érdemes egyedül elindulni? Én attól tartanék, hogy magányos program így az egész, mert nincs kivel megosztani az élményeket. Volt valaki...

Az, hogy az AI-jal lehetséges videókat és fotókat kreálni, kapóra jöhet az irigy embereknek, mint hivatkozási alap? (BŐVEBBEN LENT!)

Gondolok itt arra, amikor valaki irigy az ismerősére, vagy munkatársára, mert az mondjuk eljutott külföldre valami egzotikus helyre vagy találkozott személyesen egy világsztárral. És fotói és/vagy videói is vannak a dologról. Elképzelhető-e hogy az irigye ilyenkor...

Szerintetek ez már a bénaság tetőfoka?

Mondom a példát apám vett uj autót elég drága volt ,de hiába ugyanugy régi kocsijánál is volt,hogy ha valahova mentünk mindig féltem ,jaj be ne csapjam ajtót ja nehogy lekiabáljon,vagy valami baj legyen már ilyentől is szorongás kapkodott el viszont idegeneknél is...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!