Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek vonzó?

Hogyan legyek vonzó?

Figyelt kérdés

Nos,világ életemben gondjaim voltak az emberekkel, általánosba,kozepsuliba b*sztattak,kikozositettek,egy lanynak se kellek,konkretan sz*rba se neznek,mashoz odamennek,de hozzam nem.


Annyi a lenyeg,hogy fejleszteni akarom a kisugarzasomat,meg az onbizalmat,mivel szerintem ez jatszik kozre,de foleg a kisugarzas,ezt hogy erjem el? Edzek par eve,azzal nincsen gond,ezen kivul mit tegyek? Mit tegyek,hogy javítsak a kisugarzasomon es vonzo legyek?

20/f



2023. okt. 27. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Tanulj sokat.
2023. okt. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit?
2023. okt. 27. 01:26
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ami érdekel
2023. okt. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kigyurva sincs onbizalmad? Sikereket elerve jon a magabiztossag, probalj a legjobb lenni abban amit csinalsz
2023. okt. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincsen,marmint tobb lett,mint ,amikor elkezdtem,de nem sok.


Szerintem en alapbol ilyen jellem vagyok,mas dolgokkal kene foglalkoznom,erre a "csajozasdi" dologra szerintem szuletni kell.

Meg egy idore biztos,hogy kiszakadok ebbol a temabol,mar rengetgszer lekoptattak es nincsen kedvem tobb ahhoz hasonlo sz*rsaghoz. Addig ugy vagyok vele,hogy epitem,fejlesztem sajat magam,csak azt nem tudom,hogy kell,illetve hogy lehet egy olyan kisugarzast elerni,amely vonzonak szamitson.

2023. okt. 27. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!