Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szeretsz saját magadban?

Mit szeretsz saját magadban?

Figyelt kérdés
Csak őszintén - pláne mivel az oldal anonim -, írd le kérlek azokat a külső-belső tulajdonságokat, amiket kedvelsz magadban.
2023. okt. 27. 22:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
mindent
2023. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
15%
Azt, hogy válaszoltam neked erre a kérdésre. Te mit magadba kérdező?
2023. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagyok magammal semmiféle érzelmi viszonyban.
2023. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Metionin ***** válasza:
74%
A kitartásomat és a gyors tanulóképességemet. Külsőleg igazából majdnem mindent okésnak tartok, a szemem-hajam miatt szimplán szerencsésnek érzem magam, míg a testemre büszke vagyok, mert évek kellettek, mire rájöttem, hogy hozzam ki belőle a legjobbat.
2023. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Azt, hogy van eszem. Talán több is, mint az átlagnak. Van kitartásom és akaraterőm. (Nem is kevés.)
2023. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5%

pláne mivel az oldal anonim


HÁT, .urvára az :D

2023. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Elég sok mindent szeretek magamban. Viszonylag magas vagyok, én jóképűnek tartom magam (mondjuk más is), jó fizikai erőben vagyok (nem vagyok kigyúrva), jó az állóképességem és sportolok, kedvelem a hajam milyenségét és az arcszőrzetem is. Nem utolsó sorban egészséges vagyok, aminek szintén örülök. Van egyfajta laza öltözködési stílusom. Talán még igényes is vagyok, de erre nem vennék mérget.

Belsőre tetszik, hogy kicsit elvont vagyok, zárkózottabb és visszafogottabb. Na meg talán az emberek nagyrészétől teljesen más a világnézetem/szemléletmódom, lehet kissé túl radikális is. Így talán nem ugyanazok a dolgok motiválnak, mint másokat. Szeretem, hogy szeretem a metál zenét és ő is engem :D.

Talán hirtelen ennyi jutott eszembe.


F

2023. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Látom nem mindenkinek sikerült megértenie a kérdést, sajnálom, hogy manapság baromságokat beírni viccesnek tűnik. Nem tudom, hogy ezekkel a válaszokkal mi a célotok? Ha értelmesen nem tudtok hozzászólni témához, akkor minek nyitjátok meg a kérdést?

A többieknek nagyon köszönöm a válaszukat! Néha szerintem nem árt magunkba nézni, és a szépet is meglátni. Mert a magyarok hajlamosak csak a rosszra koncentrálni, és elnyomni az értékeiket. Pedig nem kellene, mert mindenkiben van valami szerethető.

2023. okt. 27. 22:47
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Szeretem a szemem színét. Szeretem, hogy meg tudom hallgatni az embereket és együtt tudok érezni velük. Szeretem, hogy őszinte vagyok és kitartó. Szerintem szép az énekhangom is. Nagyon örülök, hogy egészséges vagyok.

A negatív tulajdonságaimról sokkal hosszabb listát tudnék írni valóban, de mivel azt nem kérdezted..

Tetszett a kérdésed, köszönöm. :)

2023. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Szeretem, hogy előre látó vagyok, tudom irányítani a sorsom megfelelő mértékben. A külsőmet is szeretem, mégha változtatnék is rajta. Szeretem továbbá, hogy tudok gondolkodni, sokszor mások fejével is, így kedvező döntéseket tudok hozni egyes szituációkban. Mást azt hiszem talán nem, de még gondolkodom rajta.
2023. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!