Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek nincs gyereke,az nem...

Akinek nincs gyereke,az nem gondol arra,hogy nem lesz segítsége ha leesik a lábáról? (Nekem sincs gyerekem)

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 11:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%
De.
2023. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Metionin ***** válasza:
90%
A gyerek nem garancia semmire, a legtöbben elköltöznek és saját családjuk lesz. Ha lenne gyerekem sem várnám el, hogy engem pelenkázzon ahelyett, hogy a saját életét élné. Majd fizetek erre a célra szakembert abból a pénzből, amit nem kellett gyerekekre elbsznom.
2023. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik dédi mamámnak 10 gyereke volt, és mindegyik hamarabb halt meg, mint ő.

Egy másiknak 3 gyereke volt, és a háromból kettő még felhívni se volt hajlandó hébe-hóba.


A gyerek nem ingyen ápoló, még egészségügyben dolgozónak, tehát megfelelő képesítéssel és gyakorlattal rendelkezőnek is nagy teher saját családtagot ápolni érzelmileg és fizikailag a munkája mellett, és hogyha van gyerek, az sem garancia rá, hogy betölti majd ezt az igazságtalanul elvárt ingyen ápoló szerepet. Vagy azért, mert nem képes rá, vagy azért, mert lesz.rja.

2023. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem, - arra többet gondolok, hogy egyre több leszármazott öli meg a felmenőit valamilyen "sugallatra".
2023. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Soha a büdös életben nem szülnék azért, hogy ingyen cselédem, ápolóm legyen öregkoromra. Eleve nem akarom, hogy bármelyik szerettemnek a terhére legyek (mert egy magatehetetlen embert ápolni az teher, nem öröm, hiába szépítjük). Akinek ez egyáltalán felmerülő szempont, annak megtiltanám a gyerekvállalást, ilyen önző dögök ne szaporodjanak. Gyereket ugyanis azért vállalunk, hogy sikeres embert neveljünk belőle, nem pedig a saját inasunkat. Erre a nyugdíjmegtakarítás való, abból lehet gondozót, ápolót fizetni, ha kell.
2023. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Miért jelentene iylen szmpontból bármit is, ha van vagy nincs gyereke valakinek?

Ma gyakorlatilag senki nem marad a szülökkel, a gyerekek elköltöznek máshová, ott van családjuk, munkájuk, akármennyire is leesik a szülö a lábáról, nem tudnak ott lenni vele.

2023. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
96%
A barátom elvált, a gyereke külföldön él. Ugyanúgy egymaga van, mint én, akinek nincs gyerekem. A volt felesége szintúgy.
2023. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
73%
Hogy érted hogy "leesik a lábáról"?
2023. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Mármint nem úgy értettem,hogy pelenkázni vagy ilyesmi ,főleg nem ingyen! Hanem ,hogyha kórházba kerülnek ,senki nem jönne látogatni vagy nem tudnék kinek szólni ,hogy hozzon be pizsamát vagy ilyesmit! Persze nem garancia semmire q gyerek ezt is tudom. Csak néha eljönnek ezek a gondolatok,persze nem vágytam gyerekre soha,valahogy nem érzem magam anya típusnak.
2023. okt. 29. 12:31
 10/36 A kérdező kommentje:
De köszönöm a hasznos válaszokat mindekitöl!
2023. okt. 29. 12:31
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!