Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha nagyon kicsit...

Normális ha nagyon kicsit beleélem magam a realitybe amit nézek? Mi ez?

Figyelt kérdés

Nézek régebb óta több házfelújítós reality showt, olyanokat ahol bemutatják a szereplők magánéletét is. Van 1-2 műsor amit nagyon nézek, mintha kb távoli kedves ismerősök lennének a szereplők. Nagyon kedvelem őket, jók a felújítások, tetszik a műsor hangulata. Olyan helyen forog ahova mindig is vágytam, jófejek a szereplők, nagyon pozitív az egész. Nem teszi ki a mindennapjaimat a műsor, néha említem a feleségemnek, hogy “képzeld, olvastam hogy az xy-nal ez meg ez volt” de abszolút nem viszem túlzásba. Nem gondolom hogy ismerem őket, nem vagyok megszállott. Csak kb olyan ez, mint amikor valaki néz egy napi sorozatot és “ismeri” a szereplőket.

Feleségem szerint ez nem normális. Férfi ilyet nem csinál. Szerinte úgy nézem ezeket, mint a mami a telenovellákat. Pedig nekem nagyon inspiráló! Szakembertől megtanultam azóta szerelgetni ezt-azt, pl térkövet lerakni, szobafesteni, glettelni, fugázni, laminált padlót lerakni. Most hidegburkolni tanulok. A műsorok által vettem az ihletet. Még tervezek kimenni nyaralni is Amerikába, nagyon megfogott az a pozitív hangulat amit a műsorokban látok. Ez annyira gáz szerintetek? Focit nem szeretem, nekem ezek a felújítós műsorok jönnek be.


2023. okt. 30. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális.

Mindenkinek meg van a maga hobbija. Neked a felújítós műsorok jönnek be. Ha nagyon akarnánk mindenbe találhatunk "nem normálist". Pl. A fociban csak azt nézed hogy mások játszanak, de te nem.

Ráadásul ebből még tanulsz is, ahogy írtad szigetelni, glettelni,stb.

Meg egyébként is, ha úgy érzed neked ez jó és kikapcsol, akkor nézd. Senki nem szólhat bele, te mit csinálsz.

2023. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normális.

Az a nem normális, hogy egy hárpiával vagy együtt, aki masszívan lenéz.

2023. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!