Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretitek az esőt?

Szeretitek az esőt?

Figyelt kérdés

nov. 3. 14:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Igen, mert az élethez elengedhetetlen. De ha túl sok van belőle, akkor az katasztrófához vezethet.
nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Igen is meg nem is.

Nyilván a világnak, az élőlényeknek szüksége van az esőre, emiatt nem kívánom hogy bár ne esne. Azt is szeretem hogy olyankor csend van, egyik szomszéd se fűkaszál, láncfűrészel ha esik.

Viszont gyűlölöm mikor elázok, vizes ruhában kell lennem egész nap, mikor beázik a tető, mikor összeomlik a tömegközlekedés és az autóforgalom, stb.

nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Szeretem. Számomra megnyugtató, nyilván nem a szakadó esőre gondolok amiben sz@rrá ázik az ember, hanem amikor csak úgy esik, borús. Szerintem hangulatos, legalábbis az én lelkivilágommal passzol.
nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
imádom
nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Helyzettől függően igen is, meg nem is.
nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Megnyugtat a hangja, imádom az eső utáni föld illatát. Egyik leginkább idilli képem egy kényelmes karosszékben ülni egy jó könyvvel és egy bögre forró csokival, miközben az ablakon kopognak az esőcseppek.
nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Imádom. Az esőillat a legjobb a világon
nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%
Miért pontoztátok le a 6-ost? Mondjuk tényleg elég ilyen nyál lett amit írt de végülis nem írt semmi rosszat :D
nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
14%

#8

Csak a ráérős munkaszüneti napokról beszél, a többit ignorálja.

nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%

Igen. Mikor csepereg akkor is. De főként mikor bőrig lehet ázni. Ha esik az eső általában nem hordok magamnál esernyőt, elég a kapucni. De úgy vagyok vele, ha már esik, akkor ázzak el. Nem tudom miért, de jó érzés ha kihűl a testem és otthon neki dőlök a forró radiátornak.

És ahogy írták előttem, jó az illata az eső utáni avarnak, na meg a néma csend. Szeretem hallgatni az eső kopogását, ahogy a földre esik.

Végül pedig ezért szeretem a telet és az ősszt. Hideg van, szeretem a csípős hideget, ahogy szinte jéggé dermed az arcom, mert marja a hideg. Jó érzés.


Ez az én véleményem. Nem kell lepontozni senkit, mivel a saját véleményünkre kíváncsi a kérdező.

nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!