Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok vásárolni Black...

Szoktatok vásárolni Black Friday napon az akciós, leértékelt termékekből? Webáruházban vagy hagyományos üzletben? Mit vettetek eddig?

Figyelt kérdés
Szoktak lenni valóban jó árak?

2023. nov. 4. 01:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Előfordul igen, hogy valóban vannak jó árak.

De én egész egyszerűen rosszul vagyok ettől a black f. hisztériától.

Más akciós napokat nézek inkább általában. Glamur napok pl. Black f.day napok maradjanak csak meg az USA negereknek verekedni zokniért és lapos tv ért

2023. nov. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Eddig még sose. Mindig utólag tudom meg, hogy volt black friday.
2023. nov. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Kifejezetten azért nem vásárolok soha, mert épp valamilyen akció van.
2023. nov. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem, mert ami tényleg nagyon akciós azt nem lehet megvenni mert nincs készlet a többi termék meg kamu akciós.
2023. nov. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos nálunk minden éven hír, h black fridaykor sok helyen még rosszabbak az árak, mint máskor. Megy a nagy lehúzás, parasztvakítás. Éltem kint az USA-ban pár évet, ott pl vettem 50%-os áron ps-t meg tv-t 70%-on. És nem kellett verekedni érte egyáltalán, még csak tömeg sem volt.

Amúgy a múlthét pénteken nekem már dobott fel black fridayes akciót hirdető oldalt a facebook. Nálunk a black friday igaz, h full kamu, de legalább 2 hónapig tart xD

2023. nov. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly laptopot vettem ebben az időszakban (online). Már kb 5 hónapja benne volt a kosaramban, mert figyeltem az ármozgást. Végül BF alatt lement a lélektani határom alá az ára és akkor megvettem. Az elmúlt években ez volt az egyetlen black friday vásárlásom.
2023. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Régen gyorsétteremben dolgoztam, mai napig traumatizálva vagyok a black fridayen, meg glamour napokon megjelenő zombiktól. Ha tehetem, elkerülöm ilyenkor még a plázák környékét is.

Múltkor sikerült bemennem az Árkádba, "szernsémre" pont arra a szombatra időzítettem a kabát megvásárlását, amikor Joy-napok voltak. 10 perc után feladtam, úgy voltam vele, hogy járok inkább két pulcsiban még egy hétig, de én ezt nem.

Ha esetleg lesznek jó akciók webshopban black fridayen (és esetleg eszembe jut pont akkor ránézni), akkor vásárolok majd, takarót, meg csizmát kellene vennem, meg új futócipőt, szóval ezek lesznek. De személyesen fixen nem vagyok hajlandó elmenni érte a fekete napokon.

2023. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle nagyobb kiadás előtt megnézem, hogy hol olcsóbb, de konkrétan a fekete péntek csak egy a sok akciózás közül, semmivel sem másabb, mint a többi.
2023. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, az igaz, hogy heteken át tart... Előtte a helovín miatt akciós minden, utána meg a Mikulás jön, úgyhogy egymást érik az akciós időszakok...
2023. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

A legviccesebb, hogy egyes cégek már "black monday"-t tartanak.

Nem figyelem az akciókat külön, de ha valamit kifogog akciósan annak örülök. Nem tudom értékelni a tömegjeleneteket és a vásárló közönség összetételét akciós napokon hétvégén 🤷

2023. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!