Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz azok a férfiak akik úgy...

Igaz azok a férfiak akik úgy nőttek fel senki nem mutatott nekik férfi vagy apa mintát csak nagyon nehezen vagy egyáltalán nem tudnak működő párkapcsolatot kialakitani és fenntartani?

Figyelt kérdés
pl.ul hiába volt nekik apjuk ha magasról leszrta őket vagy csak simán papucs tyutyimutyi ember
nov. 5. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Rám igaz amit írsz, de nem tudom, hogy pont ez lenne-e az oka.. szerintem egyébként nem, de ha van róla valami tanulmány akkor egy linket dobhatnál.
nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
én is csak személyes példát tudok írni, nálunk is anyám volt/van családfő szerepben, ami nem jelenti amúgy hogy nem volt apa minta, csak döntések tekintetében mindig háttérben volt, és hát nekem sem alakultak jól a párkapcsolat dolgok
nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Az egész biztos, hogy nehéz lehet nekik. Pl. engem sem tanított senki villanyt szerelni, nem is laknék olyan házban ahol én végezném a kábelhuzigálást. Attól, hogy látod, valami nem jó, még nem tudod, hogyan kellene, hogy jó legyen. Nagyon stabil, türelmes társ mellett esetleg, bár ő meg nem biztos, hogy ilyen kapcsolatra vágyik. Fordítva is igaz persze ugyanez.
nov. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek ilyen férfiakat, de igazából nincs szükségük nőre, mert ott van anyjuk.
nov. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Mi az hogy normális apa?
nov. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Olyant ismerek aki kapcsolatfüggő, de nem tudom a kettő nála mennyire függ össze.
nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Férjem ilyen volt,konkrétan 5 évesen elhagyta nem csak az apja,de az anyja is. Majdnem 20 éve együtt vagyunk.
nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmi de semmi köze nincs az égvilágon 2023-ban a két dolognak egymáshoz. Manapság senki nem talál párt ha nem gazdag és néz ki jól, tök mindegy milyen apai példát látott otthon. És visszafele is igaz, a legutolsó neveletlen suttyóknak, akik nem is ismerték az apjukat, is simán lesz csaja egy csettintésre ha elég pénzt virítanak és hozzák az izmos, macsós kinézetet.
nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
nagyimtól tudom apám egy időben kicsit alkoholizált, és egyszer meg akarta ütni anyámat, vagy kísérletet is tett rá nemtudom, de rosszul járt mert utána anyám adott neki és ellátta a baját. akkor már megvolt a saját házban összeköltözés, első gyerek, közös élet. én mire 12 évvel később becsúsztam, már kialakult az hogy anya kezeli a pénzügyeket, vezeti a háztartást, apám eljárt a fémipari gyárba megkeresni a pénz nagy részét amit leadott, és a piát is keretek közé tudta szorítani. ebben az esetben jobb volt ez a kialakult helyzet hogy nem ő a "főnök" a családban. persze nem volt elnyomva, nek iis voltak megvalósult dolgai, és ha úgy volt kicsit át is vettenéhány döntés súlyát, de nem kiemelkedően, inkább közös megegyezésen voltak a legtöbbmindenben
nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
ja és nem egy önző zsarnok személyiségű anyukát kell elképzelni, Ő az egyik legnagylelkűbb és kedvesebb emberek egyike akit ismerek. most öregkorára kicsit nagyobb türelmet igényel mert elég robbanékony természet, és házsártosabb, de egyike akiknél a rosszindulat szikráit sem fedeztem fel, és nem csak mert a fia vagyok, hanem alapvető emberi természetként
nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!