Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnak ennyi hülyeséget...

Hogy tudnak ennyi hülyeséget összehordani egymás közt a kommentelők a közösségi médiában?

Figyelt kérdés
Egy kollégám küldött el egy cikket, reggel elolvastam, illetve alatta a hozzászólásokat, és teljesen lehozott az életről, hogy milyen sötétek az emberek, régebben is ennyi hülye adott hangot a véleményének, vagy butábbak lettek az emberek?
2023. nov. 6. 08:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Internet nélkül csak a szűkebb környezeted ismerhette a véleményed. Egy ablak kinyílt a nettel, már mindenkiével találkozhatsz.

Amúgy a sötétség attól függ, te hol, melyik oldalon állsz. <-- s ezzel most nem a star wars-ra utalok, hanem a nézőpontok közötti különbségről.

Miről szólt a cikk?

2023. nov. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Az ő szemükben Te vagy a tudatlan.
2023. nov. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Ez a nesze semmi fogd meg jól effektus.

Kérdező, ne a semmiről beszélj itt a levegőbe, hanem írj konkrét dolgot, hogy miről is van szól.


Lehet, hogy kiderülne, hogy nekik van igazuk és te vagy annyira buta, mert nem értesz hozzá.

2023. nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Regebben a falu bolondjai csak a kocsmaban oszthattak az 'eszt', amig valaki pofan nem verte oket. Aztan a facebook es a korlatozas nelkuli kommenteles, postolas megjelenesevel kinyilt nekik is a vilag.


Regebben is ennyi hulye volt, csak nem tudtal mindegyikrol, most meg szabadon gyujthetik a hiveket a skizoid, paranoid, minden altaluk nem felfoghato dolog iranti gyulolettol frocsogo, ugynevezett velemenyuk igazolasara. Szentkorona-tanosok, oltasellenesek, UCC-hivok, ufologusok, 'csakabenzinmegadizelazauto'... a sor vegelathatatlan.

2023. nov. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most éppen a sarki fényről szólt a cikk, és a kommentelők nagy része szerint ez az 5G illetve az oltások során beadott chippek miatti sugárzás miatt van.
2023. nov. 6. 08:48
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

#5

Linkeld kérlek a cikket, mert ez hihetetlen, amit itt állítasz. Hol található? Fb-on melyik hírportál adta le?

2023. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Én olyat olvastam, hogy ez jel, isteni meg spirituális figyelmeztetés az emberiségnek. 😆

Amúgy tényleg nem szerencsés, hogy Magyarországon is látható (kétségtelenül szép, attól még vannak veszélyei), de erre van normális tudományos magyarázat.

2023. nov. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagember mindig idióta volt - mondjuk az is igaz, hogy az átlag IQ folyamatosan csökken -, csak közösségi média nélkül ez nem volt ennyire nyilvánvaló.
2023. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy egy 1-es mondja, amíg nem volt Facebook, internet szinte mindenkinél, addig csak a szűk környezeted baromságait hallgattad.

Nekem az egyik „kedvencem”, amikor férfiak (de néha még nők is!) azt hiszik, hogy a nők a hüvelyükön keresztül pisilnek. Az is rendkívül irritáló, hogy sokan el se olvassák a cikkeket, csak a hangzatos főcímek alapján kommentelnek, és mint tudjuk, a címek sokszor félrevezetőek, túlzóak, olykor teljesen ellentétben áll a tartalommal. De pl. az is gyöngyszem, hogy a cikk és a kép sem volt félrevezető, vicces állatbalesetek, vmi ilyesmi volt, mit tudom én, a kutya beszorul a kanapén a párnák közé, és vki írta, hogy szégyenletes ezeken röhögni, egy elütött! állatnak segíteni kell… Szó sem volt szerencsére elütött állatokról, semmi nem is utalt ilyenre, pusztán bénázó, de amúgy komoly kárt el nem szenvedő állatok szerepeltek. Nem értem, minek szól hozzá, aki még arra sem veszi a fáradságot, hogy megnyissa a cikket.

De azt is pl. utálom, pedig magam is úgy gondolom, hogy anno a Covid elleni oltások nagyon levitték az immunrendszeremet egy időre, bármi bajod van még most is, 2023-ban, biztos az oltások miatt van. Ha elüt az autó, kinyírnak, az is az oltások miatt van, kb. már ilyen túlzások vannak, de a hasad sem fájhat más miatt.

2023. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
No meg tegyük hozzá, ahogy egyre több a debil hozzászóló, az értelmesebbjének elmegy a kedve az egésztől, és inkább hagyja a csudába, nem kommentel, szóval egy idő után egyre inkább csak az “alja” marad mindenhol.
2023. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!