Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált,szociális fóbiás,...

Introvertált,szociális fóbiás,vagy csak simán félénk,szégyenlős vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom magamat eldönteni,hogy csak intovertáltság,vagy szoc fóbiám is van-e.nem járok bulikba,koncertekre ilyesmikre.Nincsenek barátaim és nem is különösen igényelem,párom az van.Főleg ismerősökkel nem szeretek kommunkálni,meg mindig arra gondolok,hogy most mit gondol rólam,néz-e,ha hosszan néz valaki kimondottan irritál,mások szemébe nézni hosszú ideig se tudok. Viszont olyan helyen ahol nem ismernek elvegyülök,azok nem zavarnak.Sőt szeretem megfigyelni az embereket,ha ők nem látnak.
nov. 6. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
hát ilyenek ezek a nők
nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Pont ilyen vagyok. Csak nekem párom sincs.

Barátaim nincsenek, koncertek és egyéb szórakozóhelyekre csak szűk családdal járok. A többi ember aki ott van, az meg pont idegen. De ha véletlenül ismerős, akkor reménykedek benne, hogy nem lát meg.

Ha valaki össze mosolyog valakivel, egyből arra gondolok, hogy rajtam.

Rokonokkal is nehezen beszélek, mert ott is félek mit gondolnak ők rólam.

De boltba, meg egyéb helyeken nem félek, hogy mit gondolnak rólam. Kivéve ha van ismerős, azt meg leírtam a szórakozóhelynél.


Szerintem ez nem szoc. fóbia. Csupán önbizalom hiány, és megfelelési kényszer. Szerencsére én már kezdem legyőzni ezt. Ehhez egy új közösség kellett, akik nem bántanak.

nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem csak felültél a baromi divatos "szocfóbiás introvertált vagyok, aki azon is teátrálisan szenved, ha át kell vennie az ételt a woltos futártól" műintrovertáltságra.


Idővel kinövöd.

nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!