Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy pasi 14 évvel fiatalabbnak...

Egy pasi 14 évvel fiatalabbnak hogy a francba képes kinézni?

Figyelt kérdés

Úgy tippeltem hogy 30 éves, nagyon maximum 35, erre kiderült hogy 44!!!


És ez nem az a fajta akire azt mondjuk hogy "a korához képest jól néz ki"

hanem tényleg az van hogy ha nem ő mondja, akkor nem hiszem el hogy 44.



nov. 8. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

A férjem is simán letagadhat egy tizest.Engem is fiatalabbnak néznek.Genetika és nem hagjyuk el magunkat.

39N 45F

nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

# 1


beszélgettem vele, kollégám és mondja hogy gimis kora óta sportol rendszeresen, nem iszik alkoholt, eleget alszik stb. odafigyel mit eszik.


Oké de ez ennyit tud számítani???

nov. 8. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Én cigizek/van mikor napokat kihagyok/.Iszok,ha a depim legyőz,/történ ilyen tájban egy trauma,amit nem nagyon bírok feldolgozni/az már meglátszik rajtam.Ő egyiket se teszi,egy évben egyszer kétszer,ha többet iszik.Edzeni,tornázni szoktunk,de az se folyamatos,mikor,hogy van időnk.Én arctornázok még.A többi genetika.És sok nem feldolgozott,boltiennivalót is eszünk.Ennyi jut eszembe
nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Rendszeres testmozgás, egészséges étkezés és cigi mellőzése. Apám majdnem 65 éves és úgy néz ki mint egy 40 éves. Egyáltalán nem ráncosodik és nem őszül. Világ életében sportolt és sose dohányzott. Szerintem csak ennyi a "titok". Nyilván genetika is közrejátszik, de ha kicsit odafigyel az ember az egészségére, szerintem elérhető hogy fiatalos maradj
nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
mutass képet
nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Részben normális életmód, részben meg alkat kérdése.

Engem, négy gyerek után 36 évesen rendszeresen a lányom (16 éves) barátnöjének, osztálytársának néznek.

nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Egészséges életmód és a genetikaiöröklődés is nagyban hozzájárul ehhez.

Vannak olyan emberek, akik az adott életkorukból 15-20 éveket is letagadhatnának, vagy még ennél is többet.

Pl... Én és az egész családom, plusz a rokonság olyan géneket örököltünk, hogy 10-15 évnél fiatalabbnak nézünk ki. Mellette egészségesen élünk, és hetente többszőr sportolunk.

Nagymamám 90 éves, és 20 évet lazán letagadhatna, mint mentálisan és fizikálisan is. Elkell fogadni, hogy vannak ilyen emberek.

nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Anyósom anyukája jóval fiatalabbnak néz ki, mint anyósom.😄

Nincs káros szenvedély.

testmozgás, genetika.

Csak anyós nem kapott belőle.

nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Aki cigizik, iszik azon sokkal korábban látni az idő múlását, hamarabb öregszik.
nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Itt vagyok én, 49 évesen, felraknék egy fotót, nem hinnéd el. Kb mint egy hülyegyerek.

Eladtam egy autót egy kis f.sznak, úgy beszélt velem, mint a kutyával. Meglátta mennyi idős vagyok, elkezdett csókolomozni....


Vannak még érdekes sztorik, korral jár. :D


És itt a szomszédom, építóiparban, bagó, pia 1000-rel, 52 éves, és úgy néz ki, mint a nagyapám ükapja.


Már ha meglát, kinyílik a bicska a zsebében.

nov. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!