Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítélünk el embereket,...

Miért ítélünk el embereket, és mi miért vagyunk sokszor magányosak?

Figyelt kérdés

nov. 9. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Magamrol tudnék csak írni.


Pl bnőim kikezdtek a barátommal meg a következore is nyomultak es igy tovabb. Ertelemszeruen kizárom az életembol őket.

Anyám ott ártana ahol tud, rengeteg sebet okozott már, igy őt is.

Volt barátom nőzőtt megcsalt hazudott, és ki akar békülni ezek után. Ott taposom ahol csak tudom ha zaklat.


Igazábol kèrdésem is volt már arrol mégis hogyan kéne szocializálodni mert kezdem azt észrevenni hogy ha kizárok mindenkit az életemből aki megbántott, valahigy annyira fogynak körülöttem hogy szinte nincs is már senkim..

Akkor lehet mégis lehet vmi hiba a rendszerben. Pedig mindenki olyanokat ir dobd ki tiltad le.ignoráld ezek nem baratok nem szülők nem bnők.


Csak épp akkor meg most itt vagyok egy szál magam egyedül..

nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

"Miért ítélünk el embereket"

. Sok oka lehet, de pl. az is, hogy tudat alatt igazoljuk, miért ne nyissunk feléjük, miért maradjunk magányosak.


"mi miért vagyunk sokszor magányosak?"

. Mert prekoncepcióink, nem vagyunk nyitottak. Ítélkezünk?

nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*tiltsd le
nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. A saját egonk, jellemünk, értékrenünk és tapasztalataink miatt.


2. Nem tudom.

Társas magány is létezik:


[link]

nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,miért ítéltek el embereket és vagytok magányosak.
nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ítélünk el embereket, mert jobb, egyszerűbb nem gondolkodni. Azért vagyunk magányosak, mert nekünk senki sem jó.
nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!