Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg vannak olyanok akik...

Tényleg vannak olyanok akik azért nem járnak osztálytalálkozóra mert szégyellik magukat nem vitték semmire sem magánéletben sem karrier terén ezért nekik nincs mit mondaniuk magukról?

Figyelt kérdés
nov. 10. 18:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen
nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokan.
nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

35 éves vagyok, anyáméknál élek, nincs párkapcsolatom és egy fos állásom van. Eddig 1x szerveztek osztálytalálkozót a volt osztálytársaim, nyilván nem mentem el rommá égetni magamat.

nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Jelen, itt vagyok. Én se járok pont ebből kifolyólag.


Meg sokan előadják a milliomost, boldog családanyát, jóképű szőkeherceg pasival.

Erre nem vagyok kíváncsi.

nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, bár az eddigi találkozókon még ott voltam, de így 40 fölött már égne a pofám a többiek előtt, hogy 20 éve nem jutok egyről a kettőre semmilyen téren.
nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se voltam egyen se, ők ha 5 évig keresnek, akkor 5 évente előttem ne adják elő a király embert.
nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb pont így voltam.


Eleve azt látom, sok ismerősöm külföldön él, vállalkozása van, családja van, gyerekei, felesége, élete párja, saját háza, szép otthona.


Én meg?


Tanulmányaimat nem fejeztem be, alkalmazottként tengek-lengek, egy felújítandó lepukkant panellakásom van, párom meg nincsen évek óta, mondhatni soha nem is volt.


Összességében egy céltalan csődtömeg vagyok aki igazából jól elvan a maga kis életével, lakni van hol, hobbim van, éhen nem halok.


De egy osztálytalálkozón kellemetlenül érezném magam.

nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Hosszú évek óta megsem tartjuk az osztálytalálkozót, a 25 emberből talán 5 ha eljönne. Sokan vannak akiknek az élete nem úgy alakult ahogyan aszt tervezte. Szégyellik magukat, valaki a teste miatt, és olyan is aki alig tud megélni.
nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk ez érdekesmód fordítva volt. A padtársnőm szervezte, ott volt ő, a férje, a legjobb barátom meg én. Érdekesmód mindenféle hülye indokkal az osztály "normális" része kihúzta magát, a bully gyökerek meg eljöttek, akár az ország másik feléből, szabit rááldozva és tök jót szórakoztunk.
nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
26%
Én sem mentem el a 10 éves általános iskolaira, nem volt kedvem jópofizni azok előtt akiket nem szerettem.... a középiskolait meg nem szervezte meg a kutya sem, de lehet nem is baj, bár oda elmentem volna kinevetni azokat akikkel elvoltam / nem szerettem :D had kapják meg azt ami jár.
nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!