Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi miatt vagyok hajlamos...

Mi miatt vagyok hajlamos szadizmusra? Nem szexuális értelemben. Illetve van külön a kettő, hogy érzelmi szadista, és van aki meg fizikailag szadista?

Figyelt kérdés
Szerintetek az baj ha valaki nem szexuális értelembe szadista? Kéne ezzel pszichológushoz mennem vagy valami? Élvezem az emberek alázását, kínzását, mert szeretem látni a félelmet és a megtörtséget meg a rettegést a szemeikben. De nyilvám csak erre hajlandó emberekkel, és csak annyit amennyit megenged. 17L

nov. 11. 17:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Lennél a csajom? Szadizhatnád a nővéremet! Végre nem ő szadizna engem. 😁
nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell aggódni, 1 év és büntethetö vagy, remélem megoldod magadnak hogy méltó elhelyezést kapj.
nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Kb a lány macskámmal vagy egy szinten, csak őt néha meglátogatja egy 3x akkora dagadt csíkos kandúr, és úgy elveri, hogy tiszta szőr az egész udvar.


Van egy nő rokonom, ő is ilyen, rendesen karikásak már a szemei a sok sírástól, és folyton mondja, utálja az embereket.

Na vajonmiért?

nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
#2 bizonyos dolgok miatt már 14 évtől büntethető.
nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy hirdetés akar lenni mazochisták számára?
nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mindketto haha. Érdekelne a válasz is, de ha akad jelentkezo, nem fogok sírni 😈
nov. 11. 18:15
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

6

Egyes vagyok, van pasid?

nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Bosszút akarsz állni a világon, sok sérelem ért
nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nincsen, de itt ismét kiemelném, nem szexuális értelembe vagyok szadista. Az a rész nem érdekel. Szoval nekem aztan mindegy hogy ferfit vagy not kínozhatok. Állatot nem, mert azokat sajnálom, de az embert azt élvezetes.
nov. 11. 18:43
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

Oké!

Szexuális értelembe lehetnél a barátnőm, a nővéremet meg úgy kinozhatnád ahogy szeretnéd:)

Na tetszik az ötlet???

nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!