Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki kit mondana?

Ki kit mondana?

Figyelt kérdés

Szórólapozni fogok,ugye panel lakásokba is bekell majd csengetnem,hogy a postaládába betudjam dobni!

Ki mit mondana, hogy engedjenek be?


nov. 15. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A paneleknél az ajtón szokott lenni egy rekesz, oda lehet a szórólapokat dobni.

Nem fognak csak úgy beengedni egy idegent a lépcsőházba

nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen én mondtam a "fönöknek ", de Ö meghagyta ,hogy csakis a postaládákba lehet!

Nem szeretném megütni a bokám,nehogy valaki feljelentsen vagy nem tudom :/

nov. 15. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentenek fel, csak el fognak küldeni a legtöbb helyről.
nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Huu nah ettől félek :/ akkor nincs betanult szöveg
nov. 15. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szórólapoztam, de valahogy logikus, hogy a "csókolom, szeretnék a postaládákhoz menni szórólapot osztani"-ban semmi különös nincs. Mert hogy ez a munkád, ezért vagy ott. Az emberek utálják a levélszemetet, a kéretlen reklámot, várhatóan nem fogják pozitívan fogadni. Te pedig ott vagy a két tűz között, hogy a főnök vergődik hogy neked márpedig be kell menni, az ott lakó meg elhajt a fenébe, hogy neked ott semmi keresnivalód nincs.
nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki kit nem mondanék.
nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5- os koszonom a válaszod! Igen ez nagy valószínűséggel így lesz :/ most láttam ,hogy mit helyett kit írtam!
nov. 15. 19:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában megtartják az ajtót, csak menj be mögöttük, nem fognak felelősségre vonni, hogy mit képzelsz magadról, csak ha nagyon szakadt vagy.
nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!