Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál gesztikulázni kisgyere...

Szoktál gesztikulázni kisgyerekre ha rád mosolyog csak úgy ha nem ismered is?

Figyelt kérdés
nov. 15. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem szoktam. A Gesztikulázást meghagyom Péternek, esti program gyanánt.
nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem
nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Max visszamosolygok
nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Visszamosolygok, ha nagyon néz akkor integetek is kicsit, mert azt tudom hogy a lányom is imádja. Semmi nem teszi kb boldogabbá mintha integetnek neki.
nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ. Ha fáradt vagyok, nagyon rossz kedvem van, akkor úgy teszek, mintha nem venném észre. Úgyis mindig van más ezekben a közösségi helyzetekben, aki pont imádja a gyerekeket, és magára fordítja a kölyök figyelmét.

Ha jó kedvem van, akkor szívesen szóba elegyedek, vagy integetek vissza gyereknek.

Munkám során meg muszáj, nem tudom, valószínűleg az egyenruha teszi, meg, hogy a szülők többségét hallottam már briefingelni a gyerekkel, hogy "ha baj van, ahhoz a nénihez menj oda, ő vigyáz ránk", szóval időnként random megölelnek, meg nagyon kedvesek. Volt kissrác, aki meg akart velem felezni egy túró rudit, hát majdnem elbőgtem magam :) De rajzokat is kaptam (otthon kitettem őket), meg mindenféle kedves interakcióm van gyerekekkel. És ha tényleg baj van (pl. elhagyták egymást anyukával), akkor is hozzám jönnek oda, és esküszöm megtisztelnek a bizalmukkal.

nov. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy
nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Mindig játszom velük ha lehet.
nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha gyerekek integetnek pl. a busznak, vagy a vonatnak, amin ülök, akkor mindig visszaintegetek (kivéve, ha alszom). Én is integettem anno vonatnak, busznak, és örültem, ha valaki onnan visszaintett.
nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!